Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol és hogyan tudnék új...

Hol és hogyan tudnék új emberekkel megismerkedni?

Figyelt kérdés

Szeretnék új emberekkel ismerkedni, viszont nem tudom hol próbálkozzak.

Van rá ötletetek?

Odiág eljutottam, hogy a suliban... Na de azon kívül is jó lenne. 😅


L



2019. ápr. 9. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés foglalkoztat engem is.
2019. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy, ha nem titok?? :)
2019. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok
2019. ápr. 9. 20:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Akár itt is lehet. Nekem írhatsz, ha van kedved :)
2019. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Itt nem ajánlott ismerkedni. Úgy általában az interneten sem túl szerencsés, én a helyedben nem tenném. Egy normális emberrel nem futottam még itt össze.


Mi foglalkoztat? Mit szeretsz csinálni? Keress olyan programokat, szakköröket, táborokat, amik olyan dolgokkal kapcsolatosak, amik érdekelnek. Az ilyen helyeken majd jó eséllyel találkozol hozzád hasonló emberekkel, akikkel könnyebben megtalálod majd a hangot. Ha jön a nyár meg a jó idő próbálj meg minél több időt a szabadban tölteni. A lényeg, hogy olyan helyekre menj, amik neked tetszenek. Ha te jól érzed magad, könnyebben nyitsz majd mások felé és az emberek is szívesebben ismerkednek veled.

2019. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az egyik válaszolónak inkább ne írjatok.
2019. ápr. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nem tudja mi az,hogy barátság.
2019. ápr. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Én már nem sulizom, a munkahelyen meg nem találtam olyan embert, akivel szívesen ismerkednék.


Szóval engem is ugyanúgy foglalkoztat ez a kérdéskör, nem vagy egyedül.


22/L

2019. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sok ember megtudná cáfolni amit a hatos válaszoló írt köztük én is. Mert sok értelmes emberrel beszélgettem ezen az oldalon köztük volt olyan is akivel egy városban laktunk és találkoztunk és élőben folytattuk a beszélgetést. Mint mindenhol ha az ember körülnéz, vannak normális emberek és kevésbé normális emberek. Ne általánosítsunk hogy az interneten csak ilyenek meg ilyenek vannak. Sőt nem rég olvastam egy kérdést ami arról szólt hogy egyesek tényleg szereztek barátokat párt ezen az oldalon eleinte én sem hittem ebben de amiután random elkezdtem beszélgetni emberekkel és egy illetővel már volt egy találkozó is mert egy városban laktunk azután eltudom mondani hogy tényleg születhetnek akár itt is barátságok párkapcsolatok stb. Inkább a nyitottsággal szoktak lenni gondok de mivel én is meg ő nyitottak voltunk hála az égnek ezért nem volt kérdés hogy kép cserélés után fogunk-e egymással találkozni. Ellenkező neműek vagyunk szerintem még több is lesz ebből mint szimpla barátság. Szóval inkább azt mondanám hogy a szerencsétől függ hogy kibe botlik bele az ember.
2019. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!