Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sok ember miért tűnik el ha...

Sok ember miért tűnik el ha barátkozásról van szó?

Figyelt kérdés

Nem egyszer történt már velem,hogy pl itt beszéltem valakivel aki barátkozni akart és egy szó nélkül eltűnt. Ebben az esik rosszul, hogy meg sem adják az esélyt, hogy megismerjenek. Legalább elmondanák, hogy mi a problémájuk, de nem...


Ez mire jó? Valaki érti ezt?



2019. ápr. 10. 17:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Mert itt nincs semmiféle következménye ennek, nincs felelősség...

Tudod te mire képes az ember, ha nincs felelősség, meg következmény? Lásd háborús bűnösök.

Ehhez képest egy "lepattintás" semmi.

2019. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem csak egyszerűen megunják a társalgást, nincs semmi vonzalom, vagy kötelék ami kialakulna és így hagyják az egészet. Velem is történt ilyen hogy nem írtak, de én nem bánom mert nem kötött hozzájuk semmi, semmilyen ragaszkodás amiért kellett volna hogy az életembe maradjanak. :)
2019. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De az is esik szarul, hogy ők akarnak barátkozni aztán meg nem adják meg az esélyt arra sem, hogy megismerjenek. Volt olyan akivel kb.egy vagy két levél váltásig jutottunk...
2019. ápr. 10. 18:01
 4/18 A kérdező kommentje:
Vagy megbeszéljük, hogy facebookon folytatjuk... Aztán szarnak a fejemre
2019. ápr. 10. 18:02
 5/18 anonim ***** válasza:
Énis jártam már így de én nem törődök vele. Ha valakinek van kedve szívesen beszélgetek vele aztán majd elválik, hogy lesz-e folytatás.
2019. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Gondolom fiú vagy, főleg csajok pattannak le mindig(vagyis én nálam így volt anno). A fiúk vagy idióták vagy perverzek, persze nem mindenki.
2019. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Lány vagyok..
2019. ápr. 10. 18:27
 8/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :) Lehet hogy nem voltál nekik szimpatikus vagy nem is igazán akartak barátkozni csak úgy beszélgetni simán de többet nem akartak.
2019. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én ezt megértem, de az ilyet meglehet mondani
2019. ápr. 10. 18:34
 10/18 anonim ***** válasza:
Te, hogy mondanád meg...
2019. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!