Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hova vigyem bulizni az egyik...

Hova vigyem bulizni az egyik barátnőmet?

Figyelt kérdés

Én viszonylag gyakran járok el bulizni, de ilyen alter/ underground helyekre. (pl a jó technos Fészek, Gólya, vittula, stb.) Viszont a barátnőm az a tipikus basic lány. Tudjátok, műkörmök, pop zene, fekete tapadós póló, stb. Tehát nagyon más a stílusunk. Még Sosem volt bulizni, max kétszer benézett egy-egy házibuliba. Kéne egy ilyen kevésbé hardcore szórakozóhely, ilyen alap standard cucc Budapesten belül, ahol bulizhatnék vele úgy, hogy élvezi.

Azért vinném el bulizni, mert ismerkedni szeretne srácokkal, ezért sem szeretném egy olyan helyre vinni ahova én járok, mert az ilyen weird bölcsészkaros junky emberek nem az ő vilaga.



2019. ápr. 11. 20:26
 1/4 anonymousreview60 ***** válasza:
64%
Fáklya Klub.
2019. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Utálom mikor a magyar mondatban angol szavakat tűzdelnek. Cica, buli helyett a szókincsedet bővítsd! ;)
2019. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Oh, valahogy szerettesd meg vele szerintem a könnyebben befogadható kedvenceid és irány a techno, kár lenne elvenni tőle ezt az élményt, de kérdésre válaszolva, nézd meg mikor lesz a környéketeken bármilyen szeretett előadójának fellépése és ott biztos jól fogja magát érezni.
2019. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát szerintem instant, doboz bár, symbol, remix, esetleg liget vagy rio
2019. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!