Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

Hova vigyem bulizni az egyik barátnőmet?

Én viszonylag gyakran járok el bulizni, de ilyen alter/ underground helyekre. (pl a jó technos Fészek, Gólya, vittula, stb.) Viszont a barátnőm az a tipikus basic lány. Tudjátok, műkörmök, pop zene, fekete tapadós póló, stb. Tehát nagyon más a stílusunk. Még Sosem volt bulizni, max kétszer benézett egy-egy házibuliba. Kéne egy ilyen kevésbé hardcore szórakozóhely, ilyen alap standard cucc Budapesten belül, ahol bulizhatnék vele úgy, hogy élvezi.

Azért vinném el bulizni, mert ismerkedni szeretne srácokkal, ezért sem szeretném egy olyan helyre vinni ahova én járok, mert az ilyen weird bölcsészkaros junky emberek nem az ő vilaga.

Keress kérdéseket hasonló témákban: buli, házibuli, szórakozóhely, szórakozás, ismerkedés, randizás, lány, fiú, Budapest, kocsma

ápr. 11. 20:26  Privát üzenet  

A válaszok
anonymousreview60 nevű felhasználó válasza:

Fáklya Klub.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 11. 20:40 Privát üzenet
Utálom mikor a magyar mondatban angol szavakat tűzdelnek. Cica, buli helyett a szókincsedet bővítsd! ;)

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 11. 20:43 Privát üzenet
Oh, valahogy szerettesd meg vele szerintem a könnyebben befogadható kedvenceid és irány a techno, kár lenne elvenni tőle ezt az élményt, de kérdésre válaszolva, nézd meg mikor lesz a környéketeken bármilyen szeretett előadójának fellépése és ott biztos jól fogja magát érezni.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 12. 14:41 Privát üzenet
Hát szerintem instant, doboz bár, symbol, remix, esetleg liget vagy rio

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 5. 20:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyik jó haveromtól kérdeztem, hogy megy-e bulizni, erre Ő azt mondta, hogy nem, de tudtam, hogy megy. Miért kamuzik ebben? Lent elmagyarázom 18/F
Hova járnak jellemzően Szegeden bulizni a külföldi hallgatók?
El lehet menni másik egyetem buliaira? Legjobb barátnőmet ELTE ÁJK-ra vették fel és szeretnénk együtt bulizni! Az ilyen egyetemi bulikra mehet más egyetem tanulója is, vagy csak az ottani diákok?
Hogy vegyem rá a barátnőmet hogy eljöjjön bulizni velem? 16? L
Szerintetek engedjem el barátnőmet bulizni?
Hova vihetném bulizni budapesten a 15 éves barátnőmet?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!