Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nők! Mi volt a legszebb,...

Nők! Mi volt a legszebb, legemlékezetesebb bók, dícséret vagy tett, amit egy férfitől kaptatok?

Figyelt kérdés
Amin tényleg meglepődtetek, de pozitívan nagyon jól esett, és azóta is megmaradt bennetek.
2019. ápr. 13. 15:32
 1/5 anonim válasza:
51%
"Megb. sználak"
2019. ápr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
"Profi a szakmájában." Mindezt úgy, hogy nem volt semmi hátsó szándék benne és előtte azt hittem nem kedvel.
2019. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

"Imádom a humorodat".

Egy olyan férfi mondta, akivel egy lazább baráti társaságban gyakran találkoztunk, de biztos voltam abban, hogy vagy nem kedvel, vagy hülyének tart. Ma már jóban vagyunk.

2019. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer villamoson egy fura csöviszerű alak belémkötött, és csak mondta nekem a magáét, én meg nem szóltam semmit, rá se néztem, nagyon kellemetlen volt. Aztán valaki odalépett, és szó nélkül odaállt a kétes alak és közém. A kellemetlenkedő alak abbahagyta, és eltűnt, asszem leszállt. Én meg alig fogtam fel, talán tartott a sokk, és föl sem néztem a simlis sapkám alól, pedig egy köszönömöt megérdemelt volna az ismeretlen jótevő, mert nagyon-nagyon jól esett ez a váratlan fordulat.
2019. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Átkocsikázott az országon, hogy meglátogasson.
2019. jún. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!