Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

Csak én érzem úgy, hogy manapság lehetetlen szinte ismerkedni?

Suliban még oké, de sulin kívül..

Már nincs az mint régen, hogy utcán leszólítja a fiú a lányt meg ilyesmi

Ha bulizni megyek ott hosszútávú nem alakul ki max alkalmi, az meg amugy sem érdekel

Rengeteg app van, próbálkoztam is velük, de ha ki is fogok normális srácot azt tapasztalaom, hogy egyszerűen nincs meg a megfelelő érdeklődés, csak egy vagy neki a sok közül, amolyan, majd jön más helyetted..

Ez annyira aggaszt, szivesen ismernék meg új arcokat, de nincs lehetőség

Keress kérdéseket hasonló témákban: kapcsolat, társaság, baratkozas, közösség, iskola, fiatal, szerelem, beszelgetes

ápr. 17. 21:59  Privát üzenet  

A válaszok
Pánikra semmi ok: átalakulóban van a játék.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 17. 22:10 Privát üzenet

Nem vagy egyedül,nem érdemes ezen stresszelni,élj,mosolyogj légy boldog,kedves,csináld azt amihez kedved van, legyen egy olyan hobbid ahol társaságban lehetsz,sok sikert és kitartást.

Semmi sem lehetetlen csak akarni,tenni és nem szabad soha sem feladni, hidd el nekem előbb utóbb sikerülni fog, csak mosolyogj :-)

21F

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont ápr. 17. 22:27 Privát üzenet
És miért nem ülsz be néha csak úgy, mondjuk egy kávézóba vagy egy söröző teraszára egy barátnővel mondjuk? Előbb utóbb biztos szemet vetne rád egy srác, és oda is menne. Vagyis, ha nekem tetszenél, biztos ezt tenném.

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont ápr. 17. 22:29 Privát üzenet
Megértelek. Én viszont lányoknál tapasztalom ezt a 'nem érdeklődést'. Pedig unalmasnak sem mondanám magamat. De mintha nem érdekelném őket, úgy tesznek.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont ápr. 17. 22:29 Privát üzenet
BBKristof nevű felhasználó válasza:

Régen más volt? Hidd el, sok férfi még nagyobb falakba ütközik ismerkedéskor. Ha csak nem vagy jóképű azt is sértésnek fogják venni ha ránézel valakire, nemhogy még hozzá merj valakihez szólni.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont ápr. 17. 23:12 Privát üzenet
Tim Ravel nevű felhasználó válasza:

Szia! Nem tudom,hogy hogyan próbálsz ismerkedni,de a mai világban szuper könnyű az ismerkedés,16-60 éves korig, szerintem! Legalább is nekem nagyon könnyen megy minden korosztállyal, sőt napi szinten a nők szólítanak le engem, utcán, étteremben, ( nem kersek társat ) de mégis mindennap rám* akadnak* valahogy a nők és minden korosztály, barátaim irigyelnek ez miatt,. Szerintem a kisugarzasodon múlik a dolog! Én már nem is merek egy nő szemébe nézni séta közben sem,mert egyszerűen odajönnek hozzám és nyomulnak, akkor is ha nő vel vagyok! Érdekes egy világban élünk,. Nekem furcsa,hogy vannak emberek, akiknek problémás az ismerkedés a nőkkel! Sziasztok

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 21%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont ápr. 20. 09:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi az, amire igazán vágysz?
Ugye így lehetetlen megtalálni?
Mit csináljak ezzel a helyzettel? Unom már az életet, hogy mindig ilyen lehetetlen helyzetekbe hoz, belefáradtam.
Miért van az, hogy mostanság lehetetlen normális beszélgető partnert találni?
Hogy mondjam szép szóval azt, hogy "Felbaszta az agyam"?
Hogy tudnék ismerkedni? Egyedül, szórakozóhelyen lehetetlen. Neten úgyszintén.

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!