Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy manapság lehetetlen szinte ismerkedni?

Figyelt kérdés

Suliban még oké, de sulin kívül..

Már nincs az mint régen, hogy utcán leszólítja a fiú a lányt meg ilyesmi

Ha bulizni megyek ott hosszútávú nem alakul ki max alkalmi, az meg amugy sem érdekel

Rengeteg app van, próbálkoztam is velük, de ha ki is fogok normális srácot azt tapasztalaom, hogy egyszerűen nincs meg a megfelelő érdeklődés, csak egy vagy neki a sok közül, amolyan, majd jön más helyetted..

Ez annyira aggaszt, szivesen ismernék meg új arcokat, de nincs lehetőség



2019. ápr. 17. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Pánikra semmi ok: átalakulóban van a játék.
2019. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül,nem érdemes ezen stresszelni,élj,mosolyogj légy boldog,kedves,csináld azt amihez kedved van, legyen egy olyan hobbid ahol társaságban lehetsz,sok sikert és kitartást.

Semmi sem lehetetlen csak akarni,tenni és nem szabad soha sem feladni, hidd el nekem előbb utóbb sikerülni fog, csak mosolyogj :-)

21F

2019. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
És miért nem ülsz be néha csak úgy, mondjuk egy kávézóba vagy egy söröző teraszára egy barátnővel mondjuk? Előbb utóbb biztos szemet vetne rád egy srác, és oda is menne. Vagyis, ha nekem tetszenél, biztos ezt tenném.
2019. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Megértelek. Én viszont lányoknál tapasztalom ezt a 'nem érdeklődést'. Pedig unalmasnak sem mondanám magamat. De mintha nem érdekelném őket, úgy tesznek.
2019. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régen más volt? Hidd el, sok férfi még nagyobb falakba ütközik ismerkedéskor. Ha csak nem vagy jóképű azt is sértésnek fogják venni ha ránézel valakire, nemhogy még hozzá merj valakihez szólni.
2019. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tim Ravel ***** válasza:
0%
Szia! Nem tudom,hogy hogyan próbálsz ismerkedni,de a mai világban szuper könnyű az ismerkedés,16-60 éves korig, szerintem! Legalább is nekem nagyon könnyen megy minden korosztállyal, sőt napi szinten a nők szólítanak le engem, utcán, étteremben, ( nem kersek társat ) de mégis mindennap rám* akadnak* valahogy a nők és minden korosztály, barátaim irigyelnek ez miatt,. Szerintem a kisugarzasodon múlik a dolog! Én már nem is merek egy nő szemébe nézni séta közben sem,mert egyszerűen odajönnek hozzám és nyomulnak, akkor is ha nő vel vagyok! Érdekes egy világban élünk,. Nekem furcsa,hogy vannak emberek, akiknek problémás az ismerkedés a nőkkel! Sziasztok
2019. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!