Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

Valakinek belépek a fiókjába jelszó emlékeztető segítségével, lehet belőle baj, megtalálhat? Vagy lehet úgy, hogy ne vegye észre?

Tudom, hogy törvényellenes.

De ha nem veszi észre, nem lenne.

Ez most fontos. Velem is tettek ilyet, hogy kizártak, nem örülnék.

Proxy?

ápr. 18. 21:07  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Nem akarom, hogy feljelentsen vagy ilyenek...

# 1/7Időpont ápr. 18. 21:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igazából kitaláltam, arra várok, hogy rámenjek a belépésre. Az nem feltörés, ha a születési éve az...

Utána meg ugyanúgy belép ő is, nem csinálok benne semmit...

# 2/7Időpont ápr. 18. 22:07 Privát üzenet
gusztustalan

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont ápr. 18. 22:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom. Én a következményekre gondolok.

# 4/7Időpont ápr. 18. 22:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kizárni nem akarom, most még mindig vacilálok, hogy rámenjek-e a bejelentkezésre...

# 5/7Időpont ápr. 18. 22:55 Privát üzenet
ha belépsz az miért jó neked?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont ápr. 18. 22:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Majd nyilvános helyről megpróbálom, ott nem találnak meg...

# 7/7Időpont ápr. 18. 23:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pinterest jelszó emlékeztető nem jön?
Na ilyenkor mit lehet csinálni az Origin-nel?
Jelszó emlékeztető program? Milyen programmal tudom visszanézni a korábban leírt dolgokat?
Facebook jelszavamat elfelejettem, nem jön jelszó emlékeztető, mit tudok csinálni?
Routernél, ha webes felületen akarok bejelentkezni, akkor hogyan tudok jelszó emlékeztetőt csinálni?
Regisztráltak már az emailemmel. (nem én xD) Bejelentkezésnél a jelszó emlékeztetőt küldettem. Vagy mit. (vagy 20x) de nem kaptam emailt, és jol irtam be. Mi a baja?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!