Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nincsennek baráraim?

Miért nincsennek baráraim?

Figyelt kérdés

Az összes barátnőmnek már párja van, senkire sem tudok számítani már. Egyedül én vagyok ilyen selejtes....de miért?

Olyan magányos vagyok. 23L


2019. ápr. 19. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
szerezhetsz új barátokat és ha a kapcsolat miatt ennyire elhanyagolnak, akkor az mégsem volt annyira nagy barátság
2019. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat segíthet, ha az ember a hobbija miatt pl elkezd emberek közé járni. Lehet ez bármi, amitől jól érzed magad. Koncert, edzőterem.. Bármi
2019. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Vegyél fel ismerősnek fbn
2019. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonymousreview60 ***** válasza:

Ennek a forrása szinte mindig a magányos ember jelleme, szinte sosem a külleme. Nemigen láttam olyan nőt, akinek ne lehetne egy nem Quasimodo, nem Jason Momoa pasija.

Hogyan viselkedsz társaságban? Milyen gyakran van házon kívüli, nem egyéni programod? Azokon mennyi a másiknem aránya?

2019. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok csak fiúként..

Eddig elfoglaltam magam de már sajnos azt is meguntam..:/

Ha gondolod írj nyugodtan. 25/F vagyok.

2019. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!