Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ilyenkor direkt ignorálnak a...

Ilyenkor direkt ignorálnak a messengeren?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel egy fontosabb dolgot kell megbeszélnem, de még meg sem nézte a messengeren az üzenetemet, pedig tegnap este írtam és azóta többször láttam, hogy online van pár pillanatra vagy éppen azt hogy a képe mellett az a pici szám azt mutatja, hogy pár perce volt fent.


Mivel nem huzamosabb ideig van online, nem tudom azt mondani biztosan hogy ignorál, csak időnként jön fel kis időkre vagyis ezt látom amikor pont online van.


Ez azt jelenti, hogy mindenképpen látta hogy írtam és csak nem nézi meg?


Vagy mondjuk nem használja a messenger appot, csak a telefonján van és valamiért azt jelzi ki hogy online van pár pillanatra?


(Csak azért fontos, mert határidős iskolás a dolog)



2019. ápr. 23. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, paranoiás vagyok, de szerintem azt jelenti.

Hívd fel telefonon.

2019. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak megnézem a telefonomon az órát már azt jelzi hogy online vagyok pedig meg se nyitom a messengert
2019. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De van chat fej
2019. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hívd fel!

Nem mindenki telón kockul...

2019. ápr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én Iphoneos vagyok. Nekünk már nincsen, de ha jól emlékszem egy rövid ideig volt még régebben.
2019. ápr. 23. 13:10
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Talasztalat. Ez azt jelenti, h lesz@r. Nem kiváncsi rád. Egésznap belépked, nem igaz, h egy qrva mondatra nincs ideje.


Klasz barátod van. Gratula hozzá...

2019. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!