Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az üzleti világban mennyire...

Az üzleti világban mennyire gáz, ha valaki egyáltalán nem iszik alkoholt?

Figyelt kérdés

Pl megkötnek egy szerződést,általában inni szoktak hozzá valamit.


De mi van,ha egy ember egyáltalán nem iszik alkoholt,soha?


2019. ápr. 23. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha betegség áll a háttérben akkor megérthető, egyébként én egy kicsit viszolgyok azoktól az emberektől, akik egy kortyot se isznak. Én se szeretek inni, sose járok kocsmába, itthon se iszogatok, de azért vannak azok az alkalmak, mint amit írtál vagy egy közeli jóbarát házassága, amikor azért 2 deci bort meglehet inni. Aki ennyire se képes az nálam egy kicsit elássa magát. Persze, mint írtam kivéve akkor, ha betegésg miatt nem ihat.
2019. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én se iszok alkoholt. De ilyen unnepeleskor, illik inni.
2019. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Iszok alkoholt, de nem mindegy, hogy kivel és miért. Ha nem akarok akkor elhárítom azzal, hogy még vezetnem kell, gyógyszert vettem/vennem kell be stb, majd legközelebb bepótoljuk.
2019. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem a Dallas. A való életben nem viszkiznek minden szerződéskötés után. :)


Nem tudom amúgy, hogy van, de elég gáz lenne, ha nem tolerálnák, ha valaki nem iszik alkoholt.

2019. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A férjem 10 éve viszi a saját vállalkozását. Még egyszer sem mondta, hogy meghiúsult volna bármi biznisz azért, mert ő antialkoholista. Pláne, hogy mindig mindenhova kocsival megy ő is, meg az ügyfelek is. Hogy innának már???
2019. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pedig én soha nem iszok alkoholt,és ennek kedvéért sem innék.

Nem tudom miért jelképe a sikernek,vagy pozitív dolognak az alkohol.


Miért nem lehet ünnepelni mondjuk 100%-os gyümölcslével?


Nem tudom nekem az alkohol olyan prolis dolog,akármilyen drága is,olyan lealacsonyító.Mintha ez lenne az élet csúcsa.

2019. ápr. 23. 20:44
 7/7 A kérdező kommentje:

Én inkább az alkoholistáktól viszolygok,meg attól az állapottól,amit az alkohol művel az emberekkel.


Na meg számomra morbid dolog mérget bevinni a szervezetembe.Égeti a gyomrot.


Ami még szörnyűbb számomra,hogy úgy néznek az ilyen emberre,mint a földönkívülire,holott ők józanok.

2019. ápr. 23. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!