Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baj ha senki nem fog hiányozni...

Baj ha senki nem fog hiányozni a suliból?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős és belegondolva nem fűz semmilyen érzelem se tanárhoz se diákhoz. Persze vannak akikkel beszélgetek (bár nagyon keveset) de egyszerűen nem tudom átérezni ha pl. szomorúak vagy örulnek. Ha beszélnek hozzám sokszor nem is nagyon figyelek csak bólogatok és reménykedem hogy nem kérdeznek vissza. Leginkább szünetekbe rajzolok vagy zenét hallgatok. És míg mindenki szomorú hogy náris vége a giminek én örülök neki mert őszintén már unom az ottani embereket... mert "nem mutatnak semmi újjat". Ezért rosszul kéne éreznem magam?

2019. ápr. 24. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem baj...
2019. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha egyszer nincs semmilyen féle kellemes emlékek

2019. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
66%
Nem probléma, sőt ezzel én is így voltam Általánosban, eléggé szemétkedős osztálytársaim voltak és semmi jó emlék nincs. Szerintem rendben van ha nem fog semmi hiányozni.
2019. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!