Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » "Lánytársaim/Nőtársaim"!...

"Lánytársaim/Nőtársaim"! Vevőszolgálaton dolgozok! Nagyon kínos tud lenni, amikor 10-11 órás munkanap alatt ott azon a szűk kicsi helyen kell összezárva lenni. Ti hogyan oldjátok meg ezt egy hasonló vagy ilyen helyzetben, ha púznotok kell?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon idegesítő, hogy természetesen nem tudok minden alkalommal valamilyen ürüggyel "eltávozást" kérni a helyről, viszont ha mondjuk éppen ketten vagyunk ott csak, nem nehéz kitalálni ki az aki odaszagosított, vagy az se könnyű helyzet, hogy ha hangosan szól az ember segge. Jó nem biztos hogy mindenkinek ciki, de nekem ez eléggé nagy gond.

Jó lehet az is, hogy röhejes a kérdés, és szeretném, ha nem felajzott kanok meg leszbik válaszolnának, hanem azok a lányok, akiknek ez ugyanúgy "problémás" helyzet.

Kérlek lányok segítsetek ebben!

Azért ebben a kategóriába írtam ki direkt a kérdést, mert ezt talán kevesebb pasi látogatja. Ja ha ez számít én 29 éves lány vagyok...



2019. ápr. 25. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Változtass a táplálkozásodon. Én a hétvégére hagyom azokat a kajákat, amik gázosítanak.
2019. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Talán ha lefogynál és/vagy nem ennél állandóan babot.

Miss Bean.

2019. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Szentabletta segit megfogni a fingot
2019. ápr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát Maugli, ahogy nem a szoba közepére vizelsz és székelsz, hanem minden alkalommal kivonulsz ezekkel a mosdóba... ugye érted. A bélgáz sem a szoba közepére való, ezt kicsi korodban nem tanították meg neked?
2019. ápr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
18%
Mi az hogy felajzott kanok meg leszbik :D? Ki kívánna meg egy ilyen kérdéstől ember?K**va undorító vagy,telefinganád szerencsétlen munkatársad levegőjét nő létedre.Valószínűleg olyan lehetsz mint Honey Boo Boo anyja :D Javaslom hogy ne zabálj össze vissza és akkor talán megszűnik folyamatosan szivárogni a segged. Fúj b**zki..
2019. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
77%
Döbbenet mennyi retardált ember van itt! Arra még nem gondoltatok, hogy esetleg valamilyen betegsége van? Ha nem tudtok normális választ adni, akkor ne válaszoljatok, trollkodni menjetek máshová! Szellenteni teljesen természetes dolog, mi az, hogy ne fingjon valaki a szoba közepére?? Ti talán nem szoktatok?? Kedves Kérdező! Az étkezésre érdemes lenne odafigyelni és megfigyelni, hogy mi az, amitől jobban gázosodsz, és ezeket az ételeket kerülni. Illetve lehet kapni puffadásra, gázosodásra gyógyszereket de én jobban preferálom a gyógyteákat. Próbáld ki valamelyiket, hátha beválik!
2019. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

A kis probléma is probléma, ez az anonim oldal pedig azért van, hogy segítsünk egymásnak. Sok olyan munkakör van, ahol kis dologra is alig jut ki az ember. Akik ügyfelekkel/vevőkkel dolgoznak, azoknál ez pont ilyen, mert a fizető vendég nem várhat! Mindig mosolyogni kell, egyenes háttal ülni, az egyenruhába nem bele izzadni. És akkor jön a kérdés lényege, gázosítani sem szabad, de kimenni sem tudsz, mert nem tudsz. És akkor sem fogsz tudni, ha százan kioktatnak. Amit tehetsz:


Vacsorára ne egyél nehéz ételt, mert este felé nem olyan jó az emésztés. A kaja ha sok vagy nehéz, rohadni kezd a gyomrodban, ettől jönnek a gázok másnap. Ha rendesen ebédelni kevés időd van, akkor se babgulyással zárd a napot. Figyelj arra hogy főételek esetében több legyen a zöldséges mint a húsos. A hús kell, de az emésztése sok energiába kerül. Büdösebbet izzadsz és többet fingasz, ha húst hússal eszel. Ha csak este jutsz meleg ételhez, készíts zöldségfasirtot, rántott karfiolt, krémleveseket, főzelékeket (ne babot), stb.

2019. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek köszi külön is a válaszokat, ment a zöld kéz !
2019. ápr. 30. 21:52
 9/10 anonim ***** válasza:
A glutén is nagy ludas a felfújásban!
2019. szept. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj szegényke. Nekem nincs ilyen gondom. Valszeg az emésztéseddel van a baj. Próbálj ritkábban enni. Napi 2x-3x elég enni.
2020. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!