Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudtok programokat szervezni...

Tudtok programokat szervezni a barátaitokkal? Kit hívjak el?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, de csomószor magányosnak érzem magamat. Azt gondoltam, hogy majd egyre jobb lesz, mert idősebbek is vagyunk, szabadabbak vagyunk, jobban be tudjuk osztani a dolgainkat, van némi saját pénzünk stb., viszont teljesen olyan az egész, mintha kisiskolások lennénk. Mindenki max. olyan programokban gondolkodik, hogy pl. átmegyünk egymáshoz, beülünk a szobába, veszünk valami nasit és beszélgetünk, filmet nézünk. Csomó szaktársam is elköszön, hogy hát majd szeptemberben találkozunk, majd meséld el mi történt veled a nyáron, mert addig úgysem tudunk találkozni stb... Persze, itt az egyetem, vizsgák, valaki dolgozik, a családdal vagy más barátokkal, baráttal/barátnővel is vannak programok, más városokban lakunk stb., én ezt is megértem, de nem hiszem el, hogy egy-két nap nem férne bele senkinek sem. Én sem túl költséges vagy nem tudom milyen flancos, különleges programokra vágyom, de én azért már unom, hogy állandóan a négy fal között kell punnyadni. Csomó tök szép, hangulatos hely van a környéken, ahová el lehetne menni kirándulni, el lehetne menni strandra, kempingezni, piknikezni, állatkertbe, koncertre, valami érdekes kiállításra vagy akármi. Viszont senki nem vevő semmi ilyesmire... max. elmennek az egyetemi bulikba, berúgnak és akkor ennyi, de nekem ez meg nem annyira szórakoztató és ugyanolyan az összes. Rajtuk kívül pedig nem tudom, hogy kit hívhatnék el magammal. Jóban vagyok még egy-két emberrel, beszélgetünk stb., de azért az nem olyan, mint egy régi, gyerekkori barátság. Szerintem a többiek nem is számítanának rá, hogy elhívnám őket magammal, mert tényleg nem annyira szoros a kapcsolatunk, a fiúk pedig félre is értenék.


21/L


2019. ápr. 29. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hová valósi vagy?? :)
2019. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az értelmes fiúk nem értik félre. Persze ilyen kevés van. Sajnos az embereknek elértéktelenedett a barátság, én is ezt tapasztalom. Ismerkedni kell, lehetőleg értelmes felnőttekkel, akik tudják a barátságot értékelni és nem válogatnak számok, külső és hasonlók alapján. Mert sokan sajnos ezt is teszik.
2019. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!