Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valóban baj az hogy nem járok...

Valóban baj az hogy nem járok el otthonról?

Figyelt kérdés
Mindig is befelé forduló voltam. Ha elmegyek otthonról akkor csak a különóráim miatt teszem. Sosem voltam még discoba, vagy hasonló helyen de úgy érzem nem is igénylem.Nagyobb társaságban pedig már nem érzem jól magam, kissé szorongom olyankor, akkor már inkább vagyok egyedül. A saját családom elől is elzárkózom. Ha meglátok egy fényképen azt ahogyan mások pl. egy bálban vannak rögtön elszégyellem magamat mert tudom,hogy ott nagyon rosszul érezném magamat. Emberek között senkivel sem beszélek, az ismerkedés számomra esélytelen így nem is erőltetem inkább, megkímélem a lányokat a szerencsétlenkedésemtől.

2019. ápr. 29. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha neked ez így jó, akkor végülis nem baj, de ha elzárkózol mindenki elől, akkor természetesen egyedül is leszel
2019. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Nekem nem baj :D
2019. ápr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Az, hogy baj-e csak attól függ, hogy szeretnél - e embereket magad köré, ha nem akkor nem baj, ha igen, akkor nyitni kell a világ felé.


Egyébként szerintem az introvertaltsag bizonyos mértékben megváltoztatható és ha eleget jársz emberek közé, akkor ez mérséklődni fog, közvetlenebb leszel. Magamból indulok ki, en is egy zarkozottabb ember vagyok, de a munkám során kénytelen voltam emberekkel foglalkozni és rajöttem, hogy ez jó és a társas kapcsolatoktol szebb az élet. Szóval én azt javaslom, hogy csak kezdj el nyitni, nem bánod meg.

2019. ápr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem igényled a disco-, és hasonlót, akkor oké, ne menj. A kisebb társaságot szerintem azért néha jobban ki kellene próbálnod, mert azáltal fejlődik a szociális készségeid, másrészt (nem tudom, hogy tanulsz, vagy más csinálsz, de) a munkahelyi beilleszkedésnél is jobb, ha már van némi ilyen jellegű tapasztalatod, mert a munkahelyeken a magányos farkasokat (akik nem mernek megszólalni) kicsinálják a többiek Mo.-n...

A családod előtt nem kellene elzárkóznod, elvileg a család egy szocializációs szempont szerinti fontos közeg.

A csajozás nem elsődrangú dolog, így ezt talán késleltetheted még, de néha pár mondat azért jó lenne 1-1 nővel, hátha alakul a helyzet magától, és közben tanulsz kommunikációt, kapcsolatokat építesz, érzéseket tapasztalsz.

Ma már nehezen lehet fullremeteként élni, bár a net ebben "segít".

2019. ápr. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bajnak nem baj, de idővel meg kell tanulnod ismerkedni, jól érezni magad másokkal is. Nyilván sosem lesz társaság középpontja, de nyitni kell a világ felé.
2019. ápr. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vree ***** válasza:
Mik a hobbijaid, amiket örömmel megosztanál, ha találnál hasonló érdeklődésű embereket?
2019. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Baj mert nem élsz. Jól be kéne rúgni néha és minél több nöt meg kell dugni még fiatalon. Mert igy nem élsz.
2019. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én megdugni a nőket. Kevés vagyok hozzá.
2019. máj. 5. 15:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez van.

Rápasztunk.

2019. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!