Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki köszönés helyett...

Ha valaki köszönés helyett mondja hogy what's up akkor arra mit kell válaszolni? Köszönésnek érti vagy érdekli is hogy mizu?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 30. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Ez nem köszönés. Szerintem faragatlanság. Erre válaszold legközelebb, hogy Nothing special vagy azt, hogy Neked is szia.
2019. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell ra valaszolni, sot az illetot a kegkevesbe se erdekli, hogy mi van veled. Te is visszamondod, hogy hey, whats up...aztan ennyi. Tudom, mert angol anyanyelvu orszagban nottem fel.
2019. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
1-es hukyesegeket beszel. Egyaltalan nem faragatlansag es bunkosag. Mas nyelv, mas szokasok. Angol anyanyelvueknel ez is feler egy szep nagy koszonessel.
2019. ápr. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
I'm doing good pl. jó válasz, és utána kérdezheted, what about you? vagy and you?
2019. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
"fakoff" azt mondd neki.
2019. máj. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

miért lenne bunkóság...?(előző kommentek)

Attól még hogy szleng, nem tiszteletlen, csak laza. Mondj rá annyit hogy "not much"

és kérdezd meg tőle ugyanazt.

Persze szituációtól is függ, az angol nagyon ilyen rögtönző/reakció (?) nyelv.

2019. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!