Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti találkoznátok így netes...

Ti találkoznátok így netes baráttal?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel már nagyon régóta beszélgetek.

Nekem abszolút nem jön be mint pasi, de ezt ő tudja is, már rég letisztáztuk. Azt is tudja hogy van valakim, bár nem komoly egyelőre. Sok mindent megbeszélünk egymással, főleg emberi, párkapcsolati dolgokról beszélgetünk, illetve kibeszéljük egymásnak a történéseket.

Nagyon jó fej, vicces, és intelligens ezért szeretek vele beszélgetni.

Feldobta már párszor, hogy miért nem futunk össze valahol, de én félek attól hogy azután reményekkel táplálná magát, független attól hogy ezt letisztáztuk már.

Kíváncsi lennék rá milyen élőben, de megbántani nem szeretném.

Hozzá tartozik még az, hogy tudja, találkoztam már máskor is netes barátokkal, nőkkel is, és rá is kérdezett, hogy akkor ővele miért nem akarok?

Megértem, hogy ez neki bántó lehet kissé.


2019. máj. 2. 07:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tudat alatt erzed, hogy o nem csak baratkozas miatt akar talalkozni. Hogy ne bantsd meg, nemet mondasz. Az az igazsag, hogy ha nem talalkoztok, az lesz a baj. Ha talalkoztok, akkor meg a fent emlitett dolog fog tortenni, es az rontja el az ismeretseget. Ebbol mar nem lehet jol kijonni.
2019. máj. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Találkozzatok. Le lett tisztázva ez a dolog, ha értelmes akkor nem lesz gond. Ha mégse az akkor meg legalább kiderül.
2019. máj. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindkettőtökkel egyet értek, ezért dilemma.
2019. máj. 2. 07:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Anno. velem is letizta ezt egy lany, megis azt hittem, hogy van remeny, mert nagyon felreerthetoen viselkedett.


Ha szemelyesen sem adsz ra semmi okot arra, hogy tobbnek gondolja ezt, akkor szerintem talalkozzatok nyugodtan, de ha ez nem menne, akkor nincs ertelme.

2019. máj. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Ne viccelj már! Honnan tudod hogy nem jön be, mint pasi, ha még nem találkoztatok személyesen? Mert te a barna hajúakat szereted, ő meg szőke/fekete/kopasz? A külső csak egy dolog. A lényeg a kisugárzás és a két ember közti kémia, ami nem látszik a képeken és a "videócseten". Én a helyedben találkoznék vele. Semleges helyen természetesen.

Lehet, hogy végül tényleg nem jön be. És akkor mi van?

Lehet, hogy személyesen is jól érzitek magatokat együtt és kialakul egy jó barátság.

Ha nem találkozol vele, sosem fog kiderülni.

2019. máj. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Találkozz vele, legalább megtudod, hogy érdemes e még vele beszélgetned.

Nekem pár hónapja volt egy netes lány ismerősöm, aki már az első napok után mondta a találkozást, meg flörtölt is neten, mondtam neki, hogy szívesen találkozok vele, de nem akarok tőle semmi többet mint haverság. Mondta, hogy oké, gondoltam tiszteletben tartja majd, de nagyon nem, úgyhogy megszakítottam vele a kapcsolatot.

2019. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Beszélgettem korábban sokáig egy sráccal, sok évig. Ki lehetett jelenteni, hogy már barátok voltunk. Ő is mindig elmondta a párkapcsolati ügyeit, és én is ugyanúgy.

Találkoztunk párszor. Első alkalommal nem éreztem, hogy nyomulna, később már bepróbálkozott. Újra és újra tisztáztam vele, hogy nekem vele nem menne.

De fokozatosan még is az lett belőle, hogy végül már nem mesélhettem el azokat a dolgokat amiket korábban jól megbeszéltünk, mert úgy éreztem irigykedik, vagy féltékeny, vagy egyszerűen rosszul esik neki. Főleg mikor nála épp nem ment jól a szekér, ezért végül leépítettem.

Az a legrosszabb, hogy ilyenkor még én érzem magam rosszul, mintha rosszat tettem volna ellene, holott mindvégig őszinte voltam.

Lehet tényleg nem létezik férfi-nő barátság, és előbb utóbb valamelyik többet akar. (?)

2019. máj. 2. 15:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg nem létezik férfi-nő barátság, és előbb utóbb valamelyik többet akar. (?)


Valahogy úgy. Azért ha kölcsönösen nem vonzódnak egymáshoz a felek, akkor elég kicsi a valószínűsége, hogy az egészből több lenne, mint barátság, de az, hogy egyik félnek se jöjjön be a másik azért szerintem elég ritka férfi-női barátságnál.

2019. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8. igen ez ritka, de épp ez öli meg a barátságot. Valamelyik előbb utóbb mást is akar.
2019. máj. 2. 18:23
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Találkozz vele...


Ha furcsa lenne a találkozó, mert ő többet akar az online jelenléte is szépen lassan megváltozna a találkozó nélkül is. Így maximum hamarabb kiderül ha nem tudja kezelni, hogy nem lehet veled.


Te meg megbizonyosodsz róla, hogy milyen a másik... élőben teljesen másak az emberek.


Win-win...

2019. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!