Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti tudtok ügyeket intézni?...

Ti tudtok ügyeket intézni? Több lenn

Figyelt kérdés
Mert én nem, konkrétan egy autót nem mernék venni, mert nem tudom hogyan kell intézni a papírokat stb, a házról nem is beszélve. Annyit tudok, hogy elmegyek a postára kifizetni a csekket, mert ott csak viszem a csekket, meg adom a pénzt azt annyi. Kár hogy suliban nem ügyintézést, házvezetést stb tanultunk a függvények és egyenletek helyett...

2019. máj. 3. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni ezektől a dolgoktól sem. Egyszerűen kell keresni mindig egy olyan embert aki túl van már az aktuális témán és ő eligazít, elég ha megmondja azt hogy első körben hova menj, ha pedig ott vagy úgyis elmondják a további teendőket. (Ha szita az agyad mint nekem, nyugodtan jegyzetelhetsz is) De az én biztos módszerem az, hogy amikor a második szinten vagyok, megkérdezem, hogy még mi teendőm van, aztán elmegyek a következőre, ott megint meg kérdezem mik a továbbiak és így mindenhol elmondják ugyanazt 20x és akkor nem marad el semmi. Különben meg ha mégis valami okból, valahol hiba csúszik az ügyintézésbe, akkor tudni fogsz róla mert értesítenek, és többnyire mindenhol emberek dolgoznak, vagyis azon lesznek, hogy pótolják a hiányosságot, nem azon, hogy egyből büntessenek.
2019. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Autót én azért nem mernék venni, mert nem értek hozzá, és félek, hogy átbsznának.
2019. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit éppen intézel utána jársz, vagy kérdezed az ügyintézőt vagy valami ismerőstől, vagy interneten . En is csak azt tudom intézni amit intéztem már eddig . Ha új dolog van kérdezek
2019. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Amit nem értek, hogy 2019 van, és egy csomóan csekkeznek a postán, mikor egyetlen kattintás lenne online. Az 50-es szüleim, kollégáim sem csekkeznek már.
2019. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Auto, hazvasarlasnal a papir a legkisebb problema. Ha atbsznak na az lesz a problema. Vinni kell olyan embert aki ért hozzà. Ha nincs ilyen ismerösöd akkor bérelhetsz szakértöt is akàr aki veled megy és segit. Meg az is jobb mintha atbsznak.
2019. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki tud, így vagy úgy de mindenki megoldja. Te is tudnál csak fosol :) (én dettó)
2019. máj. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát én meg pont csekket nem fizetek már évek óta. Minden csoportos beszedésen van.


Komolyabb vételnél-szerződésnél először én is mindig hívtam egy rokont, segít meg biztat.

2019. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!