Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki elmagyarazna ebben a...

Valaki elmagyarazna ebben a logikat? En nem ertem miert ilyenek az emberek az interneten/internettol.

Figyelt kérdés

van ez az erdekes logika, hogy:

Bekovetett, visszakoveted, likeolja a keped, te is az ovet. Es akkor mar egybol szerelmesek vagytok egymasba..

Ez mi? miert?

Vagy most pl velem az volt hogy megtalaltam az exem instajat, es bekovettem, es a barataim egybol pattognak h en majd visszamegyek hozza mert szeretem..

Azert mert bekovettem!?

Ennyi erovel akinek 1mill. kovetoje van azzal mivan?

Vagy velem van a baj es en nem ertem? Es ebben tenyleg van valami logika?

Magyarazatot vagy tapasztalatot es kort is irjatok legyszi.

17L



2019. máj. 4. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok embernek feltűnési mániája van, minél több embert szeretnének elkápráztatni, ugyanakkor a sorból sem akarnak kilógni. Szerintem elég gyerekes dolgok ezek, nem tudom miért ilyen sablonosak. Egyébként 23 F.
2019. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A barátaid nagyon unatkozhatnak, ha ez az elfoglaltsàguk, hogy nézik, hogy ki mikor kit követett be, vagy like-olt. Ne haragudj meg, de ez szánalmas:(

Ne keresd benne a logikát, mert nincs.

2019. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat
2019. máj. 4. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!