Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is ment már így bele...

Más is ment már így bele kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el "hivatalosan járni" egy lánnyal, azaz kimondtuk hogy mostantól együtt vagyunk.


Ő rettenetesen szerelmes belém, legalábbis úgy tűnik és meg inkább csak mentem az árral.


Azaz megcsókoltam amikor úgy érzem, majd lefeküdtem vele amikor a szituáció úgy hozta. Beszélgettem vele amikor pont kedvem volt, de igazán semmilyen kötődést nem érzek és azért kerültem vele kapcsolatba, mert pont nem akartam ellenkezni hogy elrontsak egy biztos pontot az életemben vagy éppen nem akartam megbántani.


Mások is vannak így? Már most látom, hogy nagyon, de nagyon csúnya vége lesz valamikor és persze a lánnyal nincs probléma sem külsőre sem belsőre csak valahogy semmit sem érzek és én sem értem mért...


Közben beszélgetek más lányokkal, de tetlegességig persze nem fajultak a dolgok, mert erős moráljaim vannak így senkit sem csalok meg ... csak amikor egy szerelmes számot hallok nem a barátnőmre asszociálok hanem egy másik pont akkor esedékes random tinderes lányra.


Kicsit olyan mintha tudatalatt keresném a megfelelő lányt, akivel levált hatnám, de érzem mennyire problematikus ez és én tipikusan a jó fiú vagyok így tudatosan kimondva elég furcsa.


Ebben az esetben szakítanom kéne vele, hogy megvédjem magamat potenciális drámától?


Vagy maradjak vele tovább? Tudom furcsa koncepció, csak kapcsolatok terén nincs nagy gyakorlatom és a barátaim azt mondják hogy maradjak vele és tekintsem gyakorlásnak hogy ha majd megtalálom az igazi ne azért rontsam el, mert tapasztalatlan vagyok.


Ez is elég furcsa dolog, de pl.: már lányoktól is hallottam ezt. Pl.: Egy első találkozásnál egy lány egyszer megmondta hogy nem vagyok igazán az esete, de gyakorlás képpen eljött.



2019. máj. 4. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Biztos más is járt már így, hiszen mint tudjuk sok a patkány Magyarországon :D
2019. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme annak a kapcsolatnak, amiben már a végét látod az elején. Minél előbb szakíts vele, mert csak nagyobb fájdalmat fogsz neki okozni azzal, ha hagyod, hogy minél jobban belédhabarodjon. Lehet tapasztalatlan vagy, de attól még korrekt lehetsz, magyarul ha nem érzel semmit iránta, akkor vállald fel és keress olyat, akibe szerelmes tudsz lenni.
2019. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Éppen nem akartad megbántani? Erős moráljaid vannak? Tipikusan jó fiú vagy? Magadat akarod megvédeni a potenciális drámától? Ember, felfogod, hogy nem csak te vagy a világon, mint érző, élő személy? Egy őszinte érzésekkel bíró lányt vezetsz meg azzal, hogy magad mellett tartod úgy, hogy látszólag magadon kívül senki iránt nincs érzésed. Az idejét rabolod, miközben hagyod, hogy mélyítse az érzéseit egy olyan ember iránt, aki tinderen keresi már most a következőt. Az a kifogásod, hogy nem akartad megbántani? Ha mindezt tudná talán boldog lenne? És mégis milyen moráljaid vannak? Olyanok, amik simán engedik, hogy hazudj valakinek, megvezesd és a háta mögött ránézve megalázó dolgokat tegyél? Azért jöttél ide, hogy az emberek elismerjék, hogy mennyire jófiú vagy, mert nem csalod meg? Hogy megsajnáljanak, mert neked kényelmetlen a helyzet? Tegyél meg egy szívességet, ne hazudj tovább a lánynak és ne menj senki közelébe, amíg nem vagy biztos magadban, nem tudod mit akarsz másoktól és nem vagy képes őszintének lenni.
2019. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen tisztázd vele, hogy te hogy érzel, vagyis nem érzel. Amennyiben ő is tudná gyakorló terepként kezelni a kapcsolatot, csak akkor maradhat. Máskülönben csak rosszat teszel neki.
2019. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Erős a gyanúm rá, hogy 15 évesek lehettek...
2019. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
23-24
2019. máj. 4. 22:27
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
És nem családban nőttél fel? Vagy hogy sikerült érzelmileg visszamaradni?
2019. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem kell keresned az érzést, amit vársz. Nem a párodnak kell lennie életed megváltójának. Nem vagy rossz ember ettől. Ha már úgy döntöttél, hogy vele leszel, akkor fogadd be őt a szívedbe. Az az érzésem, hogy kicsit elzárkózol előle, nem vagy annyira őszinte vele, nehogy megbántsd. De pont az a párkapcsolat alapja, hogy egymás terheit hordozzuk. Mondd el neki a gondolataidat, és hogy itt állsz most lelkileg. Nem ő az, akinek a tüzet kell hoznia az életedbe, neked kell odaadnod. Sokmindenen mentetek keresztül és ez most kemény lehet neki, mikor hallja, de nem kell emiatt szakítanotok. Ha mellette döntöttél maradj mellette. És ahogy megnyitod neki a szíved legmélyét, a gyönyörű kincset, lassan kialakul a feltétel nélküli szerelem köztetek, ami tüzesebb, mint bármely másik. Nem kell érdekszerelemmel indítani egy kapcsolatot. Nem kell mindenkinek ugyanolyan életet élnie. Milyen unalmas lenne. Olyat tegyél, amit szeretnél. A döntés mindig rajtad áll. Minden jót!
2019. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 legion ***** válasza:
Kirugtad mar?
2020. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!