Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmenjek egyedül társasjáték...

Elmenjek egyedül társasjáték estre?

Figyelt kérdés

Szeretek társasjátékozni, de messze élek a családomtól. Valamint, a legjobb barátaim szintén vidékiek, a lakhelyemen inkább haver(nő)k vannak...


Néztem lehetőségeket, pl. GameUp Pub, Dürer Kert, Board Game Cafe..

Ha ott megjelenek egyedül, tudok csatlakozni egy társasághoz?


Nem annyira szoktam egyedül elmászkálni, max. moziban voltam úgy. :D



2019. máj. 6. 19:40
 1/7 Miss Endzsi ***** válasza:
72%
Pár napja voltam koncerten egyedül. Találtam embereket, akikkel együtt nyomtuk végig, csak legyél nyitott.
2019. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül fogok menni! Írni fogok annak aki rendezi, hogy kb. milyen játékok várhatóak aznap, meg valamit nagyon minimálisan, csak hogy ne lepődjenek meg hogy jövök. Amúgy az ilyen társasjátékos emberek nagyon normálisak szoktak lenni, legkevésbé tőlük parázz. Meg persze küldök listát a saját játékaimról hátha ki akarják próbálni valamelyiket.
2019. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyik volt tanárom egy ilyen társasjátékos klubban ismerkedett meg a férjével:) menj el nyugodtan, rendes, kulturált emberek járnak oda, nem fognak kirekeszteni.
2019. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán! Én is mennék, kár hogy itt Kecskeméten semmi sincs.
2019. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szedd le a pakli alkalmazást, és ott simán tudsz csatlakozni társas összejövetelekhez, nem fogod magad kínosan érezni.
2019. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szívesen elmennék veled, imádok társasozni, de a kérdést úgy értelmezem, hogy nővel nem akarsz menni (?) :)


Mindenesetre szerintem egyedül sem gáz.

2019. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én tökre elmennék egyedül :D


menjel el, aztan ha nem tetszik, max legközelebb nem mész, vagy másik helyen próbálkozol

2019. máj. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!