Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan próbálnátok meg felvenn...

Hogyan próbálnátok meg felvenni a kapcsolatot egy csendes, visszahúzódó lánnyal?

Figyelt kérdés
Személyesen még nem ismerjük egymást, de közös ismerős annyit mesélt róla, ami a kérdésben szeepel+hogy vegyem fel vele a kapcsolatot. Köszi előre is!

2019. máj. 7. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
📣-nal.
2019. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Mutasson be titeket egymásnak a közös ismerős - ha már így beajánlotta neked a lányt.

Vagy ha van valami látható közös érdeklődési körötök, akkor szólítsd meg azzal kapcsolatban, vagy kérj segítséget vmiben (pl. Szia látom te is szereted az X animét, melyik a kedvenc szereplőd? Vagy: Hello, XY vagyok, és ZT mondta h jó vagy matekból, tudnál segíteni?...stb.)

2019. máj. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak természetesen.
2019. máj. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá élőbe, mondd az ismerősödnek, hogy mutassa be neked.
2019. máj. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szintén visszahúzódó félénk lányként először a Facebookot vagy más közösségi oldalt ajánlanék, amelyet mindketten használtok. Ugyan magamból indulok ki, de lehet, hogy a szóban forgó lány is kicsit megijedne, ha élőben kezdeményeznél először. Viszont ha már írásban jól elbeszélgettek, akkor szerintem nyugodtan elhívhatod egy találkozóra. Ha szimpatikus vagy neki és megbízik benned, akkor el fog menni.
2019. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5-ösnek igaza van, nekem is visszahúzódó lánnyal volt dolgom.. Először elkértem az instáját egy baráti találkozón, ahol 6-7en voltunk, aztán neten folyton beszélgettünk. ezután már élőben is kezdett feloldódni. Sok sikert ;)
2022. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!