Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudok külföldiekkel...

Hol tudok külföldiekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szeretnék külföldi embereket megismerni. Nagyrészt a nyelvtudásom fejlesztése érdekében (Angol, Német). Mivel kiskorú vagyok és a szüleim sem dúsgazdagok ezért nincs pénzem külföldre menni ezért marad az internet. Lehetőleg valami megbízhatób oldalra gondolok ahol az emberek töbségének nem az átverés a célja.

2019. máj. 12. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Külföldön?
2019. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ismételten mondom NINCS pénzem külföldre menni...
2019. máj. 12. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Chat. Tudom, sok az aberrált, de találhatsz normálisakat is. Nekem sikerült :) Bár én németes vagyok.
2019. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én instagrammon ismertem meg az osszes kulfoldi baratomat. Ha valakit szimpatikusnak talalsz ne felj ra irni. Es amugy vannak instan ilyen internet friend kereső oldalak, nezz fel azokra.
2019. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Migrán táborok?
2019. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a speaky nevű oldalon
2019. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Nagykörút... Margitszigettől Blaháig péntek/szombat, illetve szombat/vasárnap este/éjszaka gyakorlatilag bárhol és onnan befelé az egész pesti oldalon
2019. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tandem alkalmazás, szerintem tök jó:) Amúgy hol laksz? mert akkor lehet, hogy tudnék még mondani egy-két dolgot.
2019. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!