Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék önbizalmat...

Hogyan tudnék önbizalmat szerezni?

Figyelt kérdés
Szóval még 4.be mentem új ált.iskolába és itt kikozösítettek. Akkor is kevés önbizalmam volt. Mimdent anyám mondott meg nekem hogy kinek mit mondjak, mit vegyel fel, kikkel baratkozzak. Mondott 1 lányt h azzal baratkozza és én jofogadó kislány szótfogadtam. Hát kurvra rabsztam.Mert ő alázott meg mindenki előtt.stb..Aki elottem oszt. tarsam volt az kovetett ebbe az isibe és később ellenem uszítgatott mindenkit oké. A tanárnak akartak bemártani h eltéptem XY táskáját meg ilyenből volt sok.És az összes lány ellenem volt csőstül mentek a "vezetőjuk" után. pár lány volt/van az oszt.ban és én mindent megosztottam anyuval és ő mégjobban bsztatott h mert nemtudom megvedeni magamat,mindig sírva mentem haza. Azután jött egyúj lány ő lett a legjobb barátnőm a mai napig az. Egyre jobb lett. Valamennyire megtudom mar vedeni magam azóta eléggé megváltoztam főleg lelkileg. Addig halgattam anyura míg felnemfogtam akármyilen tanácsot is adott eddig az nekem nem vált be csak rosszabb lett. Kb 1 éve már csak a megérzésemre hallgatok és kb minden jó. Most vagyok 7.osztályos és elköltözünk egy másik városba. És egy kicsit félek hogy mi lesz ha nem tudomegvédeni magamat szóban? Az egyedüllét már nem zavar már megszoktam és emiatt se szorongok h egyedul maradok pl szunetben.Ez a lány már megis akart verni kitudódott, de én fizikailag megtudom védeni magamag csak lelikileg vagyok egy nemistudommicsoda. Hogy tudnék önbizalmat szerezni?

2019. máj. 13. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Önbizalom, önbecsülés úgy szerezheto ha olyan dolgot csinálsz, amit nem akarsz csinálni, de megteszed, mert attól jobb leszel.

Pl. Nyelvet tanulsz, eddzel, egészségesen kajalasz ...

2019. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!