Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A buszmegállóban, plázában...

A buszmegállóban, plázában züllő, mindenkinek bunkón odaszóló "romákat", miért nem zavarja el senki, még a normális embereket csesztetik?

Figyelt kérdés

Vagy a rendőrök sem mernek odamenni hozzájuk?? Még ha normálisan viselkednének, nem, hanem emberi normákat nem ismernek.


Minden nap odaszólnak valami sértőt, de az bosszant, hogy a normális emberket meg szivatják.

Már nem is merek délelőtt sehova sem menni, mert legalább heti kétszer számonkérnek, higy nem suliban kellene-e lennem. Eléggé kinőttem abból a korból. Vagy a buzgómócsing nyugdíjasok, boltosak, vagy éppen a rendőrök, akik nem hiszik el, hogy nem lógós vagyok. Egyszer jött utánam kocsival is a járőr... Erre van idejük, pénzük, energiájuk. Azt sem akarta elhinni, hogy az az én igazolványom.

Te nem intézheted a dolgaidat, de nekik mindent szabad...

Hol itt az igazság? Ezeknek bezzeg nem szól senki semmit. Van, hogy nyomatják is a zenét folyamatosan.

Ma olyat azóltak be, hogy sírvafakadtam.


2019. máj. 14. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A beszólogatás ellen nincs törvény vagy rendelet, de az iskolakerülés ellen van. Szerintem is tenni kellene valamit, de ez lehet az oka.
2019. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Te felnőtt emberként, nem mehetsz sehova, hogy ne ellenőrizhetnének.


Nekem nem azzal van a bajom, hogy nem dolgoznak, nyilván nem, vagy bandákba tömörülnek. De kopjanak le a normális emberekről és ha nagyon igazoltatni akarnak valakit, tegyék meg ezekkel...


Nonszensz.

2019. máj. 14. 15:48
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Milyen sértés az, amit egy alsóbb rendű lény mond és sírva lehet rajta fakadni? Akik utálják a rasszisták nyugodtan lepontozhatnak :)
2019. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rasszistákat*
2019. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

2 hetente odajön hozzám valami random ember.

1. Szavazzak fideszre

2. Van-e aprom

3. Van-e cigim

4. Erdekel-e a parfum akciosan


De ezek olyan apolatlanok voltak, igy szo nelkul kerulom oket.

2019. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Én személyszerint nem akarok kést a hasamba vagy bármilyen részembe. A rendőrt már nem értem teljesen, de talán azt igen ha úgy rászólna a cigányra, mint az emberekre akkor jönne mindenféle jogvédő szervezet, meg kiderülne mekkora rasszizmus van errefelé.

Egyszerű a megoldás, beilleszkedésre képtelen cigányokat hermetikusan elkéne zárni az emberektől, míg aki együtt akar működni annak minden erővel kell segíteni az integrálását. Tudom gonosz vagyok mert szegregálnék, meg hát állam bácsi dolga hogy mindenkit integráljon, de ha a cigányok jórésze felől nincs igény a beilleszkedésre akkor ne erőltesse a rendszer magát.

2019. máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem csak cigányok szólnak be. Simán plázás tinik is.

Én naivan azt hittem, hogy majd egyszer ciki lesz a másokkal való bunkózás.

2019. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Mert félnek tőlük, gyengék a törvényeink, a vagyont jobban védik, mint az életet, testi épséget, a cigányok a politikai elit játékszerei a hatalom megtartásához, diszkriminálva vannak, de pozitívan. Ismerek normális cigányokat, akikért tűzbe tenném a kezem és ők is értem, de volt szerencsém a legaljasabb mocsadékokkal is találkoznom.
2019. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hasznalj fulhallgatovalmp3-at /telot. Latjak,h nem hallod,akkor nem is szolnak.


Budapesten erre ugranak a rendorok. Ezt zaklatasnak hivjak es szabalysertes: feledfordul es ugy mond valamit. Siman bejelentheted akar emailben is pontos helyszinmegjelolessel. Igazoltatjak a mocskokat es az ilyenek tipliznek,ha rendort latnak.


A parfumos meg engedely nelkuli arus: a kozteruletfelugyelo hataskore megbuntetni.

2019. máj. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is már nem egyszer szóltak be kisebbségiek, hogy jajjj miket csinálnának velem, meg pénzt is adnának a testemért ilyenek, meg hát megesett hogy rácsaptak a hátsómra..volt egy, a metrón, aki büszkélkedett az utasoknak, hogy hát most lesz a tárgyalása ezért meg azért, nyomatta a kis muzsikáját, énekelt is mellé, aztán be akart mellém ülni, de konstatálta, hogy a szép nagy melleimtől nem fér el mellettem, aztán kacsintott egyet, mire azt mondtam hogy fogja be a pofáját és rám ne kacsintgasson mert kikaparom a szemét..az a helyzet, hogy nekem ilyenkor hirtelen elborul az agyam, és reflexből visszapofázok, általában az anyjukba szoktam őket visszaküldeni. És érdekes, hogy utána nem szólnak semmit, volt hogy 3 nagyfiú még elnézést is kért. Nincsenek hozzászokva ezek, hogy bárki is visszaszóljon nekik. Meg hát azért csapatban nagy a szájuk csak.
2019. máj. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!