Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért utálják ennyien a kövér...

Miért utálják ennyien a kövér nőket csak azért mert testesebbek?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok. Nekem világ életembe bejöttek a molett nők. Sokalta vonzóbnak találom őket. Így számomra elképzelhtetlen miért undorodnak tőlük.

Bár az átlagos testalkatuakkal sincs bajom. Viszont társaságban mindig lenéznek, cikiznek hogy nekem bejön. Nem nagyon érdekel, mert nem fog változni az ízlésem senki véleménye miatt, de idegesítő, hogy nem szimpatizálnak ilyen lányokkal. És társaságban ha megemlítek egy molett nt csakis negatívot hallok róluk. Pedig nem is ismerik, de el van ítélve.

Őszintén! Ti mi miatt nézitek le őket?



2019. máj. 15. 22:13
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Fordítva is igaz ez. Szóval nők ha olvassátok ezt! Miért nézitek le a kövér férfiakat?
2019. máj. 15. 22:16
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Néhány alkalmat leszámítva engem nem igazán inzultálnak, az emberekkel jól kijövök. Ennyire azért nem festeném le brutálisan a helyzetet.

És hidd el, a nők ugyanúgy kibeszélik a pocakos vagy nagyon vékony férfiakat :)


34N molett

2019. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%

Én maguktól a kövér emberektől félek.(kislánykoromban egy kövér férfi molesztált)

Szomszéd nénire ráesett egy kövér nő a mozgolépcsön és combnyaktörése lett ...

És ha egy férfi vagy nő előttem halad felfelé félek hogy a magas vérnyomása miatt és a cipelt sullyal miatt egyensuly zavarral v ájulással rámesik...

De barátkozok kövérekkel de fáj hogy tönkreteszik magukat. És eleve undorodok attol ha valaki nem tisztálkodik. De könnyen izzadnak és gyakori a fogszuvadodás v cukorbetegség okozta szájszag náluk az ehészségtelen étrendből fakadóan.

És a rossz közérzetük miatt és s nehéz életvitel miatt meg gyakran agresszívek...

De nőknél kifejezetten zavar h mind ugyan olyan szinte 90% h engem elküld a pitébe h anorex vagyok a normál testsulyommal én meg sose szolok be mert minek rleve félek xd...


A vizesedő kövéreket sajnálom barátnőm 120kg-rol vizhajtoval és jo étrenddel mozgással lefogyott és munka miatt abbahagyta a mozgást és vizhajto és kaja mellett visszavizesedett7 kilot és egyszer eszik hát látom ...

De a sima maga akaraterömentes lustaságábol fakado kövéreket igen is meg vetem. Ne várjon babusgatást engemse babusgattak mikor taknyosra vertek otthon és nem sajnálatra zabáltam magam....

Sajnálom de a gyenge emberek nem hatnak meg. De a termetüktöl akkor is félek ami érthető.

2019. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
22%
Hát ez nagyon jó kérdés! Legszívesebben mind azt mondana, hogy fogyjál le disznó!
2019. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
36%

Először is: ízlések, és pofonok..


Aztán, gondolj bele: otz a média... Folyton azt reklámozzák, hogy nem vagy elég vékony... Ezért van aztán a sok anorexiás... Meg alacsony önbizalmú nő..


Amúgy, szerintem nem mindegy, hogy milyen kövér. És, hogy ápolja-e magát.

Vannak gyönyörű ápolt, molett nők. Nőies nők. Akiknek van ízlése és van önbizalma!

Van, aki erősebb csontozatú. Vagy húsosabb.


Lehet valaki manöken alkatú, ha nem tud NŐ lenni! Ha folyton elégedetlen önmagával!


Viszont az elhanyagolt, egészségileg a kövérségtől megrokkant, izzadós kövéreket én sem szeretem...

2019. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Igazad lehet. Média nagyon sokmindent bele tud oltani az emberekbe. Biztos közre játszik az is.

2019. máj. 15. 23:10
 7/23 anonim ***** válasza:
31%
Én személy szerit azért mert majdnem az összesnek olyan hülye hangja van. Meg mindig kiabálnak. Múltkor is egy ilyen tipikus cicanacis igénytelen dagadt lógó csöcsű izzadt nő nekiállt a TEMETŐBEN!!!! kiabálni a párjával a magánéletéről. Azt hittem pofán ba szom
2019. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
24%
Mert undorító, gusztustalan dagadékok. Ha férfi lennék, bottal sem piszkálnám meg őket. Igénytalenek, hogy nem veszik a fáradtságot, hogy lefogyjanak.
2019. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Azért amiért a vékony férfiakat. Mert ebben a társadalomban az erős férfiakat és a törékeny nőket tartják a legjobbaknak.
2019. máj. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%
Volt egy konditerem majom ismerősöm, neki az a sztereotípia élt a fejében, hogy a kövér nő az szőrös, büdös, rámászik és agyonnyomja, és még hülye is...(nem én mondtam!)
2019. máj. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!