Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért utálják ennyien a kövér...

Miért utálják ennyien a kövér nőket csak azért mert testesebbek?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok. Nekem világ életembe bejöttek a molett nők. Sokalta vonzóbnak találom őket. Így számomra elképzelhtetlen miért undorodnak tőlük.

Bár az átlagos testalkatuakkal sincs bajom. Viszont társaságban mindig lenéznek, cikiznek hogy nekem bejön. Nem nagyon érdekel, mert nem fog változni az ízlésem senki véleménye miatt, de idegesítő, hogy nem szimpatizálnak ilyen lányokkal. És társaságban ha megemlítek egy molett nt csakis negatívot hallok róluk. Pedig nem is ismerik, de el van ítélve.

Őszintén! Ti mi miatt nézitek le őket?



2019. máj. 15. 22:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez egy evolúciós dolog. Aki kövér az lassú, gyenge, hamar fárad, hamarabb betegszik. Aztán régen csak az volt kövér, aki jó módú volt és megtehette, hogy zabáljon, neki legalább volt mit. Szóval akkor volt egyfajta irigység is az emberekben.
2019. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%

Alapvetően azért mert él az a képzettársítás hogy aki kövér, duci az igénytelen, lusta és beteges (Igénytelen mind a higiéniában, mind a párkapcsolatban stb).

Ez az esetek egy részében valóban így van, de nem az összesben. Egy duci nő is lehet nőies és szép, csak nehezebb megválogatnia a számára előnyösebb ruhákat.

A média plusz rányom erre egy jó nagyot, ugyanis folyamatosan azt hajtogatják hogy a kövér nők rondák, csúnyák, semmirekellők. Ez úgy működik mint egy önbeteljesítő jóslat, a nyomás hatására a kövér nők nem foglalkoznak a kinézetükkel, nem igényesek mert "úgy sem kellek senkinek, nem vagyok elég szép".

A kulcs egyébként az ízlésesség, minden testalkatból ki lehet hozni a legtöbbet, persze vannak aranyszabályok amiket érdemes betartani. Én például kövérként is hordog cicanadrágot, de csak hosszú felsőt vagy tunikát veszek fel mellé, ami azért takarja a popsit és a csípőt.

Ahogy megfigyeltem magam körül kétféle kövér nő van, aki elfogadja önmagát és aki önsanyargatásba kezd. Nos, ha egy kövér nő nem szereti a saját testét akkor változtasson rajta. Csodát nem kell várni, egy hónap alatt senki sem fog tíz kilótól megszabadulni, de az idő és az életmódváltás aranyat ér.

Egyébként meg kinek a pap, kinek a papné, ahány féle ember annyi ízlés. Valakinek a karcsú nők jönnek be, valakinek a kerekdedek, valakinek a barnák, másoknak a szőkék. Az ízlésedtől nem leszel elmebeteg, vagy furcsa, neked ez jön be, ugyanolyan természetes mint bármelyik másik dolog. Bááár, azért az sem mindegy hogy mennyi a hölgy súlya, +5 - 10 kg még kifejezetten szexi is tud lenni, de tegyük fel egy +40 kg felesleg már nagyon káros tud lenni az egészség szempontjából. Az egészségünk meg pont egy olyan dolog amit akkor kezdünk el megbecsülni amikor már elvesztettük.

2019. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
82%
Egyetértek 9-es hozzászólóval, azért amiért a sovány férfiakat. Én pl ezért kapok rengeteg gyűlöletet, mintha bűncselekmény lenne férfiként soványnak lenni, mert egy ostoba ideálokon alapuló világot élünk.....
2019. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%
Amiért az alacsony férfiakat.
2019. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
11%
Mert rádül és agyonnyom
2019. máj. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
9%
Nem csak azért te szerencsétlen! Én eddig akárhánnyal kerültem kontaktusba mind izzadt, összetapadt, állandóan igazgatja magát, állandóan lekönyökölt meg amilyen bénaságot még el tudsz képzelni! Ha lettél volna ilyen csaj KÖZELÉBEN egyáltalán akkor ezeket az alap dolgokat tudnád. A belső meg kiütközik a külsőn. Egyből látszik hogy minden téren IGÉNYTELEN.
2019. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Hát azért ez nem mindenkinél így van. Plusz nem a 150 kg-os férfias nőkre gondolok. Hanem a úgy a 100kg alatti kúlturált fiatalokra.
2019. máj. 20. 17:53
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Az itteni válaszokat olvasva mindig rájövök, hogy rengeteg ember fejében igen nagy gondok vannak. :D Mondjuk ha nem utálkozásba meg gúnyolódásba ölnének ennyi időt egyesek.... na azt a világot képzeljétek el.


Megértem, hogy kinek ez, kinek az jön be. Viszont lehet kulturáltan is beszélni arról, ami nem az eseted. (Pláne, ha az illető semmi rosszat nem követett el ellened és csak a külseje ami miatt elítélnéd.)

2019. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
63%
Én nem utálom őket, csak még nem találkoztam olyannal, amelyik kedves lett volna velem. Ez nem általánosítás, csak így jött ki valamiért, pedig én elfogadó vagyok..
2019. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#19 vagyok. a 9-es és 13-as válaszolóhoz tudok csak csatlakozni, sovány vagyok, bár a 10 évnyi edzés után izmom is van, csak nem látszik, ha lóg a karom a testem mellett (mivel nem vastag). És elég zavaró, ahogy a többiek mondják, pedig én is teljes értékű vagyok, bár mások nézete miatt pont hogy erősödik bennem az önbizalom. Le kell sz*rni a kritizálókat!
2019. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!