Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Alsóbb éves fiút felkérni...

Alsóbb éves fiút felkérni szalagavatóra?

Figyelt kérdés
Az osztályunkban feleannyi fiú van mint lány, mire észbekaptam már nem csak őket, de az évfolyamon lévő fiúkat is elkapkodták. Nem ismerek személyesen senkit alsóbb évfolyamból, csak látásból. Érdemes egyáltalán megpróbálnom? Nem fura egy ilyen, elég sok macerával járó kérés egy idegentől? Ti igent mondanátok, esetleg hallottatok már hasonló esetről? Nem tudom mit kéne csinálnom, külsőst nem lehet hozni.

2019. máj. 17. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is így volt. Kevés fiú volt az osztályban, abból se mind akart táncolni, így az alsóbb évfolyamról voltak fiúk, akik örültek is, mivel jó néhány próba a tanítási időre esett.:DDD
2019. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megtiszteltetés egy 11-es részére, hogy egy igazi hölgy megkéri erre... Bátran, aki tetszik, menj,és kérd meg.
2019. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hatalmas örömmel vállalnám,szerintem próbáld meg bátran ;)
2019. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Nálunk ez mindig játszott.
2019. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Nálunk egy fiú kért meg engem, hogy táncoljak vele a szalagavatón, aki egy évvel előttem éretségizett.

2019. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
(Ja és nő vagyok)
2019. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!