Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért néznek le az egyetemen...

Miért néznek le az egyetemen azért, mert nem szoktam lerészegedni?

Figyelt kérdés
Igazából ritkán iszok alkoholt, akkor is általában valamilyen minőségibbet, berúgni, lerészegedni pedig soha nem szoktam. Miért van az, hogy emiatt az egyetemen a csoporttársaim lenéznek, kb. szégyellnem kell magam miatta?

2019. máj. 17. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz velük, én se szeretem
2019. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Talán azért, mert más vagy, mint ők. (ha a kérdésedből jól vettem ki, akkor ők le szoktak részegedni) A lényeg, hogy a saját döntésed, hogy mikor és mennyit iszol. Ha te keveset, akkor keveset. Egyáltalán nem kell szégyellned magad emiatt.
2019. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Ne törődj vele, majd megszokják. Én egyáltalán nem iszom, ez sokaknak szúrta a szemét (nem is értem miért), de végül elfogadtak így.
2019. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy lenéznek? Nálunk is volt olyan, aki egy bulin se volt és soha nem láttuk még egy sört se meginni de igazából marhára nem is érdekelt minket. Szerintem te csak beképzeled magadnak, hogy téged beszélnek ki a hátad mögött a valóságban meg a kutyát nem érdekled.
2019. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Osztom az előttem levő véleményét.

Esetleg az jöhet még szóba, hogy játszod a szentet és megjegyzéseket teszel. Olyan ismerősöm nekem is volt. A legjobb barátnője sem ivott, de csodamód nem érzett késztetést arra, hogy beszólogasson. Vele senkinek nem volt baja.

2019. máj. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát néha nem árt lerészegedni
2019. máj. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt olyan eset, hogy konkrétan kinyilvánították a nemtetszésüket? Ha nem, akkor szerintem csak te képzeled be,az emberek nem szoktak ilyen apró dolgokkal foglalkozni.
2019. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan a többiek hozták fel a témát, mivel nyilván feltűnt, hogy jóval kevesebbet iszom, mint ők. Mikor rákérdeztek, hogy ez miért van, megmondtam, hogy nem igazán szeretem az alkoholt, illetve a fogyasztását inkább alkalomhoz (pl. születésnap) kötöm, továbbá nem szeretek rossz minőségű italokat inni. Azóta ilyeneket szoktak mondani: "Milyen élet ez így?" meg "Ez így nem is élet." illetve "Mekkora sznob vagy." és süt a lenézés a hangjukból, a magatartásukból és ez nekem nagyon rosszul esik.
2019. jún. 4. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!