Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A férfiak tényleg a szexhiány...

A férfiak tényleg a szexhiány enyhítése miatt isznak alkoholt?

Figyelt kérdés

Egy haverom adta elő a következő elméletet: a férfiak állandó szexuális éhségben vannak, de ugye ezt az "éhség" mértékéhez képest viszonylag ritkán tudják kielégíteni.


A szórakozóhelyeken a vágy még erősebb a rengeteg nő miatt akik rá is tesznek még egy lapáttal a vonzerőre (ruha, smink stb.).


Az alaphelyzet mindig az a férfiak legalább 90%-a számára, hogy nem visz haza nőt, nem szexel és pont. Ez olyan erős frusztrációt okoz, hogy alkohollal enyhítik a szorongást, és ez a cselekvés szokássá válik.


Szerintetek van igazság ebben?



2019. máj. 17. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamire rá kell fogni.
2019. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csinálsz magadnak egy problémát (szórakozóhely), aztán csinálsz még egyet (alkoholizmus) hogy elnyomd azt a problémát.


200 IQ.

2019. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Biztos van olyan, aki igen, de én ismerek olyat is, aki nem. Nem kell általánosítani.
2019. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennél komolyabb dolgok miatt isznak. Egy csomó alkoholistának van nője, felesége, úgyhogy nincs szexhiányuk.
2019. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, amikor a férfiak 90%-át szexőrült biorobotnak tartják.

Nem, soha nem alkoholizáltam, akkor sem, amikor tinédzserként évekig nem jutott kapanyél.

2019. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Azért isznak,mert szeretik a "bódulatot".

A többség igy könyebben elengedi magát,meg ugye az élet többi sötét oldalát is kicsit elfedi.

2019. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezen még sosem gondolkodtam de lehet benne valami. Én nem olyan lettem amilyennek lennem kellene és ez nagyon nagy baj. Abban bíztam egy ideig hogy majd egy lány/nő kirángat a hülyeségből de az a helyzet, hogy nem tud. Ahogy komoly kapcsolat kerül kilátásba felveszem a nyúlcipőt és nem azért mert olyan jó nekem és szeretek úgy élni ahogy... Amikor ez történik magamat viszonyítom a lányhoz/nőhöz és borzasztó eredményt kapok ezért inkább hagyom a francba már csírájában. Vannak hibáim és elég sok. Majd lesz valami! :')

Én ezért iszok. Az alkohol pedig sakkban tart, csak idő kérdése mikor ad mattot. Nem fognám a szex hiányára mert ha így lenne nem csak ennyi alkoholista lenne hanem sokkal sokkal több.

2019. máj. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Furcsa nekem totálisan hiányom van, mégsem iszok vagy valami :D
2019. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszek ebben , az alkohol jön magától.

Semmi köze a szexhez való vagyainkhoz.

Én pl nem iszom , soha nem ittam alkoholt és 4 éve szingli vagyok. 😭

2019. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen az én apám akkor lett alkesz amikor én megszülettem és anyám kijelentette, hogy többé nincs szex.
2019. máj. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!