Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem szeret engem senki?

Miért nem szeret engem senki?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves fiú vagyok. Általában jól kijövök az emberekkel, jó a beszélőkém, általában viccesnek tartanak és nem szokásom megbántani másokat, de valamiért senki sem szeret, már évek óta. A helyzet a legutóbbi osztálykirándulás alatt éleződött ki, borzalmasan magam alatt voltam és egyetlen ember jött oda hozzám segítő szándékkal, a lány akibe évek óta végtelenül szerelmes vagyok. Órákon át beszélgettünk és azt hittem minden jóra fog fordulni, de aztán elkezdett ignorálni. Ő is és mindenki más is, már vissza se köszönnek, ha köszönök nekik, nem állnak szóba velem ha megpróbálok velük beszélni, pedig nem tudok semmiről, amivel megbánthattam volna őket. Az ember, akit a legjobb barátomnak tartottam, már nem foglalkozik velem, inkább egy lánynak udvarol, mintsem hogy velem kelljen töltenie az idejét. Úgy érzem, nincs értelme az életemnek, nem vagyok elég jó senkinek. Már számtalanszor kerülgetett az öngyilkosság gondolata is, de félek, a szüleim életét tönkretenném vele.

2019. máj. 20. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

16 évesen még bele se szagoltál az életbe, még nagyon fiatal vagy! Ez csak egy jelenlegi állapot, minden meg fog változni! Az ember élete folyamatosan változik. Magától is, de persze lehet ügyesen irányítani.

Fel a fejjel! És legyél talpraesettebb!

2019. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Ma már nem ez az első kérdés. Sőt, az egész oldalon naponta többször jönnek nyekeregni a selyemfiúcskák. Mi lesz veletek 30 évesen karrier meg gyerek mellett ha már most fel akarjátok adni? Szedd össze magad, ne rinyálj itt, hanem keress unaloműző hobbikat! Ha így folytatod, jogosan fogom gondolni, hogy bzi vagy.
2019. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Miért nem szeret engem senki?


Az ilyen kérdésekre mindig az a válasz, mert te nem szereted önmagad.

Ha erre egyszer rájönnétek....

Bár 16 évesen én is baromira szenvedtem, utólag nézve a saját hülyeségemtől. :D

2019. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

"Órákon át beszélgettünk és azt hittem minden jóra fog fordulni, de aztán elkezdett ignorálni."


Egy egészséges kapcsolatban általában ez úgy van, hogy egyaránt adsz és kapsz pozitívat és negatívat is. Ez egyre mélyebb lehet, minél mélyebb lett két ember között a baráti kötődés.


Az ember nem nagyon mondja a másiknak, hogy "elég, állj le, túl sok negatívat adsz", de cserébe a jövőben ezt pbálja elkerülni. Nem nagyon szereti senki, ha lehangolják, szívják az energiáját, hosszú órákon át, ezért az egyetlen módszerhez fordul; ignorálja a másikat.


Gondolom a többiek is ezért nem köszönnek - egy csevegés általában egy köszönéssel kezdődik és minden módszert bevetnek, hogy ezt a csevegést elkerüljék.


Hogy mit tehetsz ellene? Gondolom kijön rajtad ez az egész, kiíródik, hogy magányos vagy, nem vagy jól, magad alatt vagy.


Először is próbáld megteremteni magadnak az energiát, ne másokéból próbálj talpra állni; ezzel kiegyensúlyozottá válsz és jobban is fogsz kinézni és mernek odamenni majd Hozzád.


Fel a fejjel.

2019. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Írok egy példát; volt egy lány anno, aki nagyon maga alá zuhant. Én pl próbáltam segíteni, de meg se akart nyílni nekem - cserébe odajött, amikor jó kedvem volt és szépen elmondta, hogy rólam mit fecsegnek a hátam mögött, meg elkezdte előhúzni a félelmeimet, stb.


Volt, akinek megnyílt, de csak panaszkodott neki.


Akkor volt, hogy odament hozzád és a nap negatívumait kezdte el sorolni, szídni kezdte az oktatókat vagy valamelyik gyereket.


Ráadásul mindig olyan volt, hogy már attól rossz kedved lett, hogy ránéztél.


Én pl idővel próbáltam mindig úgy tenni szünetekben, mintha nem vettem volna észre. Más is mondta, hogy nem szívesen lóg vele, mert szomorú lesz tőle.

2019. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
A középiskola után nagyobb eséllyel fogsz igaz barátokra találni, bírd ki ezt a 2-3 évet, egyetemen vagy főiskolán rátalálsz majd azokra az emberekre, akik meghatározóak lesznek az életedben,
2019. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

"Miért nem szeret engem senki?"

Mert nem vagy elég szeretetreméltó. Valakit mindig valamely tulajdonságáért szeretünk, és bennünket is ezekért szeretnek. És hiába hisszük magunkat tökéletesnek, korántsem vagyunk azok. Rengeteg hibánk van, s ahhoz, hogy ezeket felismerve levetkezzük, jó néhány párkapcsolaton és pofára esésen kell átevickélnünk. Tetszik, vagy sem, a legélesebb, leghitelesebb tükröt az aktuális párunk ítélete tartja elénk. Általa válunk jobb emberré szerethetőbb egyéniséggé, mint ahogy ő is általunk fejlődik.

2019. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hgwell ***** válasza:
Jelenleg aki szeretetreméltó, azt a személyt nem szeretik. Lányokkal nem próbálkozol, úgy tűnik. Kisebbségérzeted jól takartad eddig, betudtál igazodni középpontba de ifjúkorba lépsz és hátrányosan ha nem használod az eddigi teknikádat.Amitöl félsz az megerősít.Te nem hagyod el magad, de látom ne árulod el miért csüggedsz is valójában.Talán a sárga szemű szörny irigysége, közeli csaladtagok szoritasa/szegénysége/távolsága... biztos,hogy valami negatív amin nem tudsz győzedelmeskedni, nyerő személy vagy csak vagy le kell adnod valamiből vagy más utat kell járnod mint eddig és alkalmazni a teknikádat továbbra is persze a tanulás mellett mert messzi életben az lesz majd a nyeremény amit kitűnöen megtanultál.
2022. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!