Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tudnék tenni hogy ne...

Mit tudnék tenni hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 13,5 éves. Füvezik, cigizik, néha piál, és meglehetősen kulturálatlan. Viszont szerencsére még az ártatlansága megvan. Ma beszéltem vele. Azt mondta hogy azért csinálja mert jól esik neki. S szülei leszarják mit csinál. Szerintetek mit lehet tenni érte?

2019. máj. 20. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
semmit. ott lehetsz mellette es tamogathatod, de a szuleit nem tudod megvaltoztatni. legy a baratja, de ne akarj megmentot jatszani, az sose jo.
2019. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit sajnos
2019. máj. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem megmentőt akarok játszani. Nem akarom írányítani. Azt szeretném ha magától jönne rá hogy amit csinál, pláne ilyen fiatalon az semmiképp se jó.
2019. máj. 20. 18:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy azt akarod, hogy magától jöjjön rá arra, hogy árt magának. Ezt a szálat követve te nem tehetsz semmit.
2019. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De hathatok rá, hogy rájöjjön. Látom nem érted...
2019. máj. 20. 18:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Értem én, ne félts. ;)

Elmondod a véleményedet, ennyi. Esetleg "ijeszd meg" pár rém történettel a fű, a cigi, és az alkohol káros hatásairól, de mást nem tudsz tenni.

Nem is a te dolgod kéne legyen, hanem a szüleié. Ha ők ezt nem teszik meg, az az ő saruk.

2019. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ember, igy is ugy is azt akarod, h a te velemenyed szerint eljen. ezen nem valtoztat az, hogy most nem direktbe mondod meg neki, hanem manipulalni probalod. igy is ugy is ugyan az a vege, jojjon ra, h nem jo amit tesz.
2019. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért, szerinted ilyen fiatalon ami csinál az jó? Most komolyan...
2019. máj. 20. 18:51
 9/10 A kérdező kommentje:
Te vagy az elmebeteg, még írni se tudsz. Egy barátja vagyok, bocs hogy aggódom érte. Idióta...
2019. máj. 20. 18:58
 10/10 anonim válasza:
Jó meggyőző módszer ha utalsz arra ami fontos neki. Pl:egy fiú imád focizni és tehetséges is,de cigizik állandóan. Ha azt mondod hogy ettől meg lehet halni, nem hat, de ha azt közlöd hogy nem tud majd többet futni a pályán mert rossz lesz a tüdeje, akkor van miért abbahagyni. Remélem bevalik.
2019. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!