Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

Baj, ha mindig csak maximum 5 órát alszom?

17 éves vagyok és az utóbbi időben nagyon lassan alszom el, lefekvés után még órákat forgodódok ébren. Kb. egy hete szerintem egyáltalán nem aludtam 5 óránál többet, mégsem érzem magam kimerültnek, tegnap például több energiám volt az átlagosnál. Tudom, hogy az alváshiánynak rossz következményei vannak, de nem lehet esetleg, hogy van, akiknek elég az 5 óra? És ha nem, az problémát jelent a jövőmre nézve, ha néha vannak ilyen kevesen alvós napjaim/heteim?

Keress kérdéseket hasonló témákban: alváshiány, életmód, energia, inszomnia, egészség, pihenés, alvás

máj. 21. 05:38  Privát üzenet  

A válaszok

Ha mindennap 5 óra, akkor az elég baj.

Ha naponta többször alszol, az már más...

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 21. 06:44 Privát üzenet
Átmenetileg nem baj, de már rövidtávon is gondot fog okozni.

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 21. 07:12 Privát üzenet

Napi 8 óra ajánlott. Hosszú távon a szervezeted is reagál a kevés alvásra.

Én azt ajánlom, hogy kezdj bele valamilyen sportba, fáradj el jól.

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 21. 07:57 Privát üzenet
Egyénenként változó, kinek mennyi alvásra van szüksége. A 8 óra csak egy átlag, ami nem mindenkire igaz, van, akinek 10 óra kell, hogy kialudja magát, másnak elég 5 óra is. Te tudod, fáradt vagy-e ennyi alvás után, vagy sem.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 21. 10:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

# 5/5Időpont máj. 24. 20:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet úgy élni az életünket, hogy semmivel kapcsolatban nem érdekel senki véleménye minket? Maximum azoké akik igazán fontosak számunkra? Ez jó vagy rossz?
Mennyi üzenetet kaptál maximálisan egy nap itt? Szokott teljesen értelmetlen befutni?
Fiúk! Mit gondoltok a mai ismerkedési szokásokról?
Szerintetek gaz, ha egy barati tarsasagba, mindenki egytol-egyig hasznalja rendszeresen a fut, illetve mas drogokat, es en nem szeretnem kiprobalni egyiket se? (maximum a fu, ami...
Az gaz hogyha 20 evesen ejfelkorul jarok haza a bulibol? Nem vagom taccsra magam, egy maximum 2 sort iszok meg?
Mennyi az az életkor maximum amit egy 19 éves fiú csípőből letegezhet?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!