Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baj, ha mindig csak maximum 5...

Baj, ha mindig csak maximum 5 órát alszom?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és az utóbbi időben nagyon lassan alszom el, lefekvés után még órákat forgodódok ébren. Kb. egy hete szerintem egyáltalán nem aludtam 5 óránál többet, mégsem érzem magam kimerültnek, tegnap például több energiám volt az átlagosnál. Tudom, hogy az alváshiánynak rossz következményei vannak, de nem lehet esetleg, hogy van, akiknek elég az 5 óra? És ha nem, az problémát jelent a jövőmre nézve, ha néha vannak ilyen kevesen alvós napjaim/heteim?

2019. máj. 21. 05:38
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Ha mindennap 5 óra, akkor az elég baj.

Ha naponta többször alszol, az már más...

2019. máj. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Átmenetileg nem baj, de már rövidtávon is gondot fog okozni.
2019. máj. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%

Napi 8 óra ajánlott. Hosszú távon a szervezeted is reagál a kevés alvásra.

Én azt ajánlom, hogy kezdj bele valamilyen sportba, fáradj el jól.

2019. máj. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Egyénenként változó, kinek mennyi alvásra van szüksége. A 8 óra csak egy átlag, ami nem mindenkire igaz, van, akinek 10 óra kell, hogy kialudja magát, másnak elég 5 óra is. Te tudod, fáradt vagy-e ennyi alvás után, vagy sem.
2019. máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2019. máj. 24. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!