Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen volt a napotok ma?

Milyen volt a napotok ma?

Figyelt kérdés

Gondoltam kell egy ilyen kérdés is ide az oldalra, ha van kedved meséld el, hogy milyen napod volt ma, esetleg fárasztó vagy örömteli. Sírtál e vagy nagyon boldog voltál vagy a kedvenc ételed főzted e ma.

Szeretném tudni milyen volt a napod☺



2019. máj. 21. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
A betegszállítók után mamám húzta fel az agyamat...
2019. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pokol.
2019. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Valami apróságon szólalkoztatok össze?

Általában ha összeveszek valakivel, megpróbálok rögtön kibékülni vele, mert haraggal nem tudok lefeküdni aludni..másnap már késő kibékülni szerintem. :)

2019. máj. 21. 21:02
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon fáradt vagyok mindig ezért sokat aludtam, voltam boltban, de a házimunkát folyton csak halogatom a kimerültség és a kedvetlenség miatt. Sokat aggódtam ma, letört vagyok, de finom vacsorát csinálok legalább.
2019. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Sírtam, már lassan 3 hónapja minden nap.Már nem is érdekel az ok.
2019. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4-jóétvágyat a vacsihoz! Az embernek eleget kell pihennie tehát megértem..én is ilyen vagyok. De azért a takarítást sem szabad halogatni, én rendmániás vagyok..:D

#5-sajnálom.. ha néha sír az ember az normális mert hát valahogy le kell vezetni..de egyfolytában nem. Próbálj meg egy kicsit jobb kedvre kapni magad :)

2019. máj. 21. 21:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Egész jó napom volt. Ma egy régi haverommal újból elkezdtük beszélni. Nagyon rég nem beszéltünk, és igazából egy teljesen jelentéktelen ok miatt, de végre túlléptünk ezen. Nagyon örültem, mikor megláttam, hogy írt. :)
2019. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Nekem nagyon jó volt. Csodálatos állásajánlatot kaptam és elfogadtam!

Vettem egy csinos felsőt, annak is nagyon örülök! Írt egy kedves ismerősöm is, akinek a levelére rég vártam. + A szobanövényeim is remekül növögetnek, hogy új, napos helyre kerültek.

A fura időjárástól egy kicsit kómás a fejem, de örülök, hogy sokat esik, mert szeretem nézni és az illata is csodajó.


És te hogy érzed magad, jól telt a napod?

2019. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

1. Végre nem késtem el a munkahelyemről.

2. Munka után végre elmentem futni.

3. Végre tanulással töltöttem az estét, bár még mindig nem az igazi.

4. Végre megcsináltam itthon pár dolgot, amikhez eddig lusta voltam, bár továbbra is lenne mit.

+1. Délután kissé lehangolt voltam, mert úgy érzem mostanában, nem vagyok elég jó a körülöttem levő embereknek. Akár így van, akár nem, igyekszem túllépni rajta. :)

2019. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8- Gratulálok az új állásodhoz! :) ÉS a növényeidnek is, nekem is vannak és imádom őket olyan gyönyörűek.

Köszönöm kérdésed, az időjárás miatt nekem is kicsit kómás volt a fejem, de kezdek jobban lenni, hat rám az időjárás.. Testvéremmel elmentünk ebédelni, és megünnepeltük a sikeres vizsgát amit ma csinált, szóval ez is egy jó dolog volt a mai napba, viszont az eső miatt elcsúsztam, és hát kórház látogatás lett belőle..:D de ezen kívűl örültem a mai napnak, mert tényleg jó volt :)

2019. máj. 21. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!