Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A nőket érdeklik a férfiak...

A nőket érdeklik a férfiak úgy igazán vagy valójában teljesen jól meg lennének nélkülük?

Figyelt kérdés
Mert igazából úgy tűnik hogy valójában a férfiak vágyakoznak főleg szex miatt a nők után, de a nők teljesen nyugodtan elvannak egyedül is.

2019. máj. 22. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
elég nagy butaság amit írtál, gondolom elég tapasztalatlan vagy ilyen téren és a témában is kevésbé vagy járatos
2019. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és tényleg nagyon jól megvagyok egyedül (is). Most pl van párom, de egyedül sem volt rossz, sokkal nyugodtabb voltam, több szabadidőm volt, kevesebb házimunka, több pénzem. Néha elgondolkozom rajta , mi a pozitívum számomra a párkapcsolatban. Szeretetet adok és kapok, jól érezzük magunkat egymás társaságában- ennyi.
2019. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem így tűnik.

Egyrészt nemcsak a szex miatt vágyik az ember egy másikra. Elcsépelt szófordulat, de igaz, társas lények vagyunk. A legtöbb embernek szüksége van egy társra, aki szereti, akitől szeretet, törődést kap. És ez független a nemétől. Sőt, én inkább azt látom, hogy a nők jobban keresik a társat, a komoly kapcsolatot, jobban vágynak rá, mint a férfiak.

Persze vannak nők is, férfiak is, akik jól elvannak egyedül, hosszabb ideig is. És nem is kell mindenféle kapcsolatba beleugrani, vagy egy rossz kapcsolatban benne maradni, és jó is, ha valaki egyedül is elboldogul.

Szerintem szinte mindenki örülne egy normális kapcsolatnak, csak mivel nem jön össze, ezért inkább egyedül vannak.

2019. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 1


Nem állítottam semmit. Csak kérdeztem.

2019. máj. 22. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:

#4:

"Mert igazából úgy tűnik hogy valójában a férfiak vágyakoznak főleg szex miatt a nők után, de a nők teljesen nyugodtan elvannak egyedül is."

Akkor ez mégis mi?

2019. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hàt ez hülyeség. Akiket én ismerek nöket személyesen azok pont hogy nem tudnak létezni férfiak nélkül. Szóval nàluk nincs is olyan hogy szinglik.
2019. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen is meg olyan is.

De szemelyszerint en is megvagyok ferfiak nelkul 90szazalekban. Nagyon nagy ritkam ram jon az hogy de jo lenne valakihez odabujni, de ennyi.

A szexrol is igazad van, en kb jobban erzem magam ha sajat magamat kenyeztetem mint amikor a baratom csinalt valamit.

Persze van aki jo az agyban, de az esetek tobbsegeben szerintem egy ferfinak abszolut fogalma nincs mi kell a nonek, raadasul nem is hajlandoak belemerulni a temaba.

Forditott esetben meg mar egy noi mosolytol all a cerka.

A kerdesedre valaszolva en megvagyok ferfiak nelkul.

De ehez hozzatartozik egy rossz csaladi elet, normalis apakep hianya, es par baromi rossz parkapcsolat.

Szoval ez csak egy velemeny a sok milliobol.

2019. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!