Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy lány akivel kb 2-3...

Van egy lány akivel kb 2-3 hónapja beszélgetem. Egy iskolába járunk ennyit kell tudni. És azt nem tudom hogy érdeklem-e a lányt? Soha nem ír, én írok mindíg. Lehet azt várja hogy írjak? Valami lesz ebből? (Félős fajta vagyok)

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem, csak egyetemen vagyok. Az én esetemben szimplán annyira elfoglalt a lány meg olyan extrovertált hogy mindig őt keresik nem fordítva így nem kezdeményez beszélgetéseket, de már találkoztunk és mondjuk úgy hogy nagyon érdeklődik. :D


Ez is lehet, de gimnáziumban még nem annyira elfoglaltak az emberek.


Az is lehet, hogy ténylegesen azt várja hogy te írj rá. Kb 15 évesen egy lány ismerősöm ezt kb 1 órán át kifejtette hogy ő soha sem ír a fiúra, minden egyes beszélgetést a fiúnak kell kezdeményezni.


Persze ez hülyeség, de ezek szerint létezik.


Meg az is lehet, hogy a 2-3 hónap alatt kiábrándítottad és szimplán nem akar beszélni.

2019. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!