Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha úgy érzem, a...

Mit tegyek, ha úgy érzem, a körülöttem élő emberek alig várják, hogy belém kössenek?

Figyelt kérdés

Állandóan figyelnek, kilesik az ember gyengeségeit és ott csapnak le, valamint akkor, amikor nem is számítasz rá. Minden nap egy háborúban élek, reggel gyomorgörccsel indulok el otthonról és este nem akarok elaludni, mert akkor rögtön reggel lesz és mehetek megint a harcba az emberek ellen.

Komolyan mondom, egyre kevésbé bírom ezt az egészet, görcsöl az egész testem, színes foltokat látok magam előtt, mint amikor az ember belenéz a Napba, sírógörcsök kerülgetnek, amikor pedig az egyik barom elkezd velem kötekedni, akkor már egyre kevésbé van kedvem nekem is vitatkozni és kuszmálkodni vele, egyszerűen csak agyon akarom verni egy nagy husánggal vagy valami.

Mit csináljak? Már alig bírom. Egyre többet piálok és gondolok az öngyilkosságra.



2019. máj. 25. 12:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Amikor először elkezdtek villogni a foltok, rohadtul megijedtem, azt hittem, hogy meghalok. A szemem mögötti rész olyan volt, mint ha görcsöt kötöttek volna rá és feszítették volna. Agyvérzésre tippeltem, amikor történt.
2019. máj. 25. 12:37
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egy jó szakembert ajánlok a paranoiádra.
2019. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez vagy szorongás, vagy depresszióval kevert szorongás, vagy szociális fóbia, vagy paranoid skizofrénia.
2019. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, valami kemény üldözési mánia lehet ez. Az a különbség, hogy engem tényleg üldöznek, szóval nem kamu. :(
2019. máj. 25. 13:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Kik üldöznek?
2019. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudod, kérdező, bármilyen hihetetlen, a lőtéri kutya se foglalkozik veled. Senki sem üldöz, mert mindenki magával van elfoglalva.

Egyébként meg szedj valami komolyabb dózisú táplálékkiegészítőt. Pl Lenkeit.

2019. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!