Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az gáz, ha nekem soha nem...

Az gáz, ha nekem soha nem hiányzik senki?

Figyelt kérdés
Sok embert szeretek, de senki iránt nem érzek úgy, hogy nem lenne nélküle teljes az életem. Ezért aztán ha nincs velem valaki, nem is hiányzik.

2019. máj. 25. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Úgy őszintén, nekem egyedül csak anyukám és a nagymamám hiányozna. A többi családtagom halála nem igazán viselne meg. Barátaim sosem voltak.
2019. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyha fiatal vagy szerintem kinovod. Én is így voltam. Sajnáltam is hogy ilyen vagyok. Nem volt túl jó gyerek korom. Nem panaszkodom mert van akinek rosszabb is volt, de azt gondolom talán lehet oda tudom visszavezetni. Amúgy ha nem vagy fiatal akkor nincs ötletem sajnos
2019. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

21 éves vagyok.

2019. máj. 25. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nyugi. 24 vagyok, most kezd benőni csak a fejem lágya ilyen téren. Előző válaszoló voltam.
2019. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem, ez megnyugtató. :)

Köszönöm a választ!

2019. jún. 2. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!