Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondolnátok ha ezt látnáto...

Mit gondolnátok ha ezt látnátok a Budapest Parkban?

Figyelt kérdés

Rendezvény előtt random fiatal lány egyedül várakozik és könyvet olvas.

Nemsokára koncertre megyek a Budapest Parkba. Egyedül fogok menni, ami nem gáz, voltam már többször is így más helyeken.

Ami miatt kicsit aggódom, hogy csak a kapunyitás van mindenhol feltüntetve (18 óra), szeretnék is kb. ekkorra odamenni a jó hely reményében. Viszont a koncert valószínű, hogy csak 7-kor kezdődik, de akár az is lehet, hogy később. A hosszú várakozás egyedül igen unalmas, de szerintem ha vinnék egy könyvet elég jól ellennék.

Tudom, azt csinálok amit akarok meg ne foglalkozzak azzal, hogy más mit gondol, inkább arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek ha így teszek, kell számítsak piszkálódó beszólásokra?



2019. máj. 28. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Én még nem olvastam az egész kérdést azt hittem, hogy látsz egy ilyen lányt és le akarod szólítani, hogy együtt menjetek :D


Amúgy nem lesz semmi se, szerintem elve azt fogják hinni, hogy vársz valakire. Bár azért lehet egy fülessel autentikusabb lennél mint könyvvel. Mondjuk függ a koncerttől is, hogy olvasós közönség jár rá vagy bulizós. Bulizósnál lehet furcsán fognak a könyv miatt nézni.

2019. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Bonts mellé egy sört vagy cidert, hogy autentikusabb legyél :)
2019. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Megjegyzem a fülest, viszek azt is magammal!

Igen igen, egy sör vagy egy fröccs mindenképp lesz mellé :)

2019. máj. 28. 20:31
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
miért nem pasizol be addig, én már a sorbaálláskor simán megismizek pár sráccal, aztán nem unatkozok. barátnőim nem szívesen jönnek velem, mert szerintük mellettem nem tudnak érvényesülni, én így oldom meg :)) meg utána már szoktam talizni korábbi bulikról is ismerősökkel.
2019. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Hidd el hogy senki még csak le se fogja sz@rni hogy te ott mit csinálsz. Fél perc után el is fogják felejteni,hogy ott ültél egyedül.
2019. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes, hogy egyedül is elmész koncertre sok ember példát vehetne rólad. Amugy néha jobb egyedül tombolni, én is megyek majd sum41 koncertre. Páran nézni fognak, de inkább azért mert egyedül vagy. Jó szórakozást!
2019. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Konyvet ne vigyel. Ismerkedj. A pasik az egyedul levo lanyokra tapadnak a leghamarabb.
2019. máj. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok fura (érdekes), hippi arcot láttam ott, te is egy lennél közülük :D
2019. máj. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, hogy hogy lehet ilyen helyen (zaj, tömeg) olvasni??? :D

Egyébként hidegen hagyna.

2019. máj. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!