Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Falun más sem mehet el futni,...

Falun más sem mehet el futni, mert beszólnak?

Figyelt kérdés

Rettwntő suttyó parasztok élnek itt, ami gyerekkoromban annyira nem zavart, de 12 éves koromtól vágyok el innen, mert nonszensz, amit művelnek. Nagyon durva huzások vannak, pletyka is stb...

Fütyülgetnek, beszólnak. Meg a vénasszonyokról ne is beszéljek. Az egyik átjött egyszer és fél óráig hallgattam a monológját, hogy hova fajult ez a világ, ugye nem bolondultam meg, inkább menjek ki gyomlálni, neg hozzá is átmehetek segíteni, el kezdeni "dógozni".

A saját szüleim is szégyellnek, mert megmondják, hogy megbolondultam...

Na mindegy, egyszer meg követett egy epmebeteg pasas, meg beszóltak a munkások, senkinek nen kívánom, úgyhogy 3 alkalommal voltam és feladtam...

Amúgy kellene, mert nincs tesiórám, betegség miatt stb., de... Itt van még egy csaj, aki jár, de konkrétan lebolondozzák...


Annyira el akarok menni, mert ahogy idősödöm, azzal arányosan tesznek tönkre....


2019. máj. 29. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Örököltem egy falusi házat, gondoltam rendberakom és eladom. 5 perc nyugtom sincs, a szomszéd szólt amikor nyírtam a füvet hogy menjek már át és nála is nyírjam le mert csak 10 perc az egész. A másik szomszédom meg sosem köszönt vissza ha köszöntem neki, meguntam, nem köszönök neki azóta, erre elterjesztette hogy milyen bunkó vagyok hogy nem köszönök a szomszédoknak..

De volt hogy épp indulni akartam és egy utcabeli idegen fickó jött hogy oda, hogy vigyem már be a városba ha úgy is arra megyek, nem vittem be, azóta ő is csúnyán néz rám.

2019. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb lépj le,addig meg esetleg keress egy futótársat! Esetleg fiúbarát, vagy rokon vagy másik lány,a lényeg,hogy többen menjetek. Azt, hogy ezért lehülyéznek tojd le. Csak ne zaklassanak arra vigyázz de erre jó egy edzőtárs.
2019. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%

Már megint nem hagynak futni?

Próbáld meg a kossuth tértől egy kicsit kintebb, hátha nem botlasz beléjük. Csak van valami gát, erdő, rét, vagy mittudoménmi, ahol nem találkozol annyi emberrel.

Mondjuk akkor senki nem fogja tudni, hogy mekkora reformer vagy, de valamit valamiért :)

2019. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Sajnos a fazon félévig zaklatott előtte, mert nem feküdtem le. Pluszban is feketített mindenkinek.

Én félek.

2019. máj. 29. 15:24
 5/14 anonim ***** válasza:

Kéne egy futóklub oda, alapíts egyet, minden nap ugyanabban az időpontban elmentek együtt futni.a sok suttyó meg csak bámuljon.

Amúgy igen, sajnos rendkívül primitívek.

2019. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a kérdést a falun élő/sportoló emberek nevében kikérem magamnak :D
2019. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Attól még ez a szomorú igazság
2019. máj. 29. 15:39
 8/14 anonim ***** válasza:

Engem a falun le k. Anyazott egy öregasszony mert nem köszöntem neki.

Amíg nem tudsz elköltözni, olyan nézőpontból kell látnod az egészet ami kellemesebb, hogy ne készülj ki. Valóban falun nagyon érezhető az, hogy mennyire normálatlanok az emberek, mert amiért kevés ember van ott ezért sok lehetőséghez nyúlnak hogy beszélgethessenek az emberrel. Tudom mit érzel.


Én este megyek sprintelni egy utcába, ahol nincs senki, illetve otthon oldom meg az edzést, és ugrálókötél.

2019. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Metionin ***** válasza:
9%
Nálunk is ez van, ennél csak az a nagyobb szenzáció ha kutyát sétáltatsz. Tojni kell rá magasról, a veszélyesebb helyeket meg kerülni.
2019. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát igen, az meg a másik...

Az nem baj, hogy egy fatövébe télen-nyáron fél méteres láncon éhezteti, szomjaztatja valaki a kutyát. De ha sétálni viszi, "bolond", "megbolondult".

Én egész általánosban innen akartam elmenni, akkor a kollégium jó választásnak tűnt... Még egy sampont se tudsz megvenni, pedig 3 bolt van... Gyerekeket annyira nem bántanak, de itt azt is...


Ez a köszönés itt is megvan... Meg egy egész család pocskondiázott, mert nem feküdtem le a fiúkkal, aki utána zaklatott. Lejáratott, hazugságokat talált ki az egész banda. Ennyi rosszindulatú, szemét, aljas, bűnöző nincs a világon. Még az orvos és a rendőrség is korrupt, mert mindenhol haver, meg családtag van. Azt hiszik 20 felett is uralkodhatnak rajtad... Az meg, hogy felnőtt ember abban leli az örömét, hogy fiatalokat meg gyereket csinál ki...


Bolondok háza az egész. Minden lépésedett figyelik, kipletykálnak... Kb. nem mehetsz az udvarra sem, meg azt lesik mikor van nyitva az abalkod, mit vehetsz a boltban...


Komolyan aszem hetedikes, de korábban meg akartam innen lépni, elterveztem, hogy koli, utána meg sipirc... Aztán ez lett belőle.


Pedig egy légynek nem ártok itt, köszönök, mégis nem tudom, miért utálnak. Anyámék ebben élnek, hogy "mit mondanak mások, mit mondunk másoknak". És eltelik egy élet.

2019. máj. 29. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!