Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy győződhetnék meg arról,...

Hogy győződhetnék meg arról, hogy a világ nem egy barátságtalan és elutasító hely?

Figyelt kérdés

30 éves srác vagyok, rendes végzettséggel, rendes munkahellyel, jó keresettel és átlag feletti életszínvonallal.


Nagyon nehezen ismerkedem, bár igaz volt több kapcsolatom is, meg kalandjaim is "szép" számmal, de ez az irdatlan mennyiségű próbálkozásnak köszönhető, mivel nincsen társaságom ami bevonzaná a nőket és hát a külsőm se valami fényes. Persze ettől még voltam szép és okos nőkkel is.


Csak sajnos ezekre a sikerekre nem lehet egy életet épiteni, és én továbbra is nagyon nem tudom hogyan kell kapcsolatba lépni emberekkel, és emiatt el vagyok szigetelődve.


Sajnos más lehetőségem nincs, mint pl egyedül járkálni a pesti éjszakába meg fesztiválokra, ami már olyan szinten stresszt generál az életemben, ami az egészségemet is kikezdte (IBS, öklendezés, stb)


Oda lehet menni persze lányokhoz, de én pl nagyon félek, hogy egyből jön majd a lánynak a pasija vagy valami fiú ismerőse akivel el kell kezdeni hadakozni, és jól megaláznak.


Tehát nem csak én találom ki a problémát, hogy én a világot barátságtalannak látom, de őszintén, a legritkábban történt az, hogy nem igy voltak a dolgok.


Nekem kimaradt az életemből az, hogy egy vállalható lány rámtapad és együtt bulizunk.


Lehet mondani, hogy elöször én változtassam meg a szemléletemet, de bocsi ez csak semmi másra nem jó, mint fejjel a falnak rohanni.


Eleinte lehet nagy hősiesen és motiváltan próbálkozni, de amikor az embert MINDIG csak elutasítják, akkor már az ugy nem olyan izgalmas.


Láttam már morcos fiukat, akik LÁTHATÓAN össze voltak roskadva, de mivel a kinézetük jó volt, ezért még igy is megkörnyékezték őket lányok.


Engem meg alapvetően SENKI (na jo, a kövérek igen, ilyen 100 kiló felett) nem néz meg magának, ha én kezdeményezek, az meg ilyen 1%-os sikerrátával bír.


2019. máj. 29. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

"Hogy győződhetnék meg arról, hogy a világ nem egy barátságtalan és elutasító hely?"


Sehogy! Mivel ez a világ egy barátságtalan és elutasító hely.


Próbálkozz 100 kiló felettiekkel. Kereslet-kínálat. :)

2019. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó állásod van, voltak már hosszabb és szexkapcsolataidat és mi győzködjünk hogy a világ nem szar hely? :D azt értékeld amid van, nekem a tizede se annak ami neked de mindig találok valamit amiért megéri felkelni.
2019. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem az az egyetlen módja van a pár keresésnek, hogy odamész valakihez egy szórakozóhelyen, és mivel - mint írtad - kényelmetlenül érzed magad ilyen helyzetekben, nálad nem is ez a legcélravezetőbb.


Én a helyedben először is nem stresszelnék azon, hogy hogy nézel ki. Rengeteg embernek van szerető párja anélkül, hogy nyert volna a "gén lottón". Legyen rendbe a frizurád, ha szakállad van borotváld le, vagy legalább folyamatosan fazonírozd. Legyél ápolt megjelenésű. Ha ez megvan, dolgozz az önbizalmadon! Legyen tartásod! Rendes végzettséged van, rendes munkahelyed és átlag feletti életszínvonalad. Ésszerű, hogy az átlag feletti színvonalat az átlag nem éri el, tehát már átlag feletti vagy ilyen téren! :-D Ez már önmagában egy jó dolog, ezt becsüld meg magadban, legyél rá büszke (de nem beképzelt). A nők szeretik a tudatos és önbizalommal rendelkező férfiakat. Ne erőlködj, hogy becsajozz, mert azt a lányok érzékelik. Legyél természetes. 30 felé közeledve a nők többsége már nem trófea pasit keres magának, hanem egy megbízható biztos pontot, olyasvalakit aki vállalható és pl. jó férjnek/apának ígérkezik. Ez amúgy teljesen természetes és jogos dolog véleményem szerint.


Gondold csak el, hány csendes önbizalomhiányos de bájos lány van a világon akik úgy gondolkodnak mint te, és ők is vágynak arra, hogy jöjjön valaki, de nem mennek szórakozni mert nem az ő asztaluk, vagy másfajta kikapcsolódást szeretnek! Ebből logikusan következik az, hogy a neked való nőt nem egy szórakozóhelyen kell keresned, hanem valami más helyen! Mit szeretsz csinálni? Sportolsz? Keress valami pár napos sport tábort! Érdekel a kézművesség? Menj el nyári táborba felnőtteknek, ott elég sok nő van :-D Próbálj ki új dolgokat hétvégente. Regisztrálj egy online tárkeresőre! Aki azt mondja, hogy gáz az hülye! Én is használtam már társkeresőt sikerrel és neked is sikerülhet! Mostani páromat is interneten ismertem meg (mondjuk nem társkeresőn, de 3534165564 az 1-hez volt az esélye, hogy egymásra találunk), már több mint 4 éve együtt élünk. Na de szóval az ilyen táborokba vagy weboldalra se görcsösen menj, mint akit szorít az idő! Tartással, önbizalommal, türelmesen. Van még időd bőven, és ne az érdekeljen, hogy mások mit gondolnak rólad, hogy 30 évesen egyedülálló vagy, mert ők le vannak sz**va! Senki kutya kölyke miatt nem éri meg stresszelni meg szégyenkezni.


Ez tényleg szemlélet kérdése. Azzal rohansz a falnak, ha viszkető p*csű kankutyaként loholsz a nők után, aztán ha nem jön össze semmi akkor éjszakánként kiülsz a dombra és vonyítasz a holdra! Legyél inkább egy nemes vad! :-D


Sok szerencsét!

2019. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem az. :)

Az első bekezdésben kiválóan vázoltad, hogy nincs okod a panaszkodásra. Megbecsülve vagy a munkahelyeden. Ez már önmagában egy óriási siker.


Szerintem rosszul saccoltad be a %-ot, ennél azért több lehet. ;)

2019. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ápolt vagyok


mégsem oldja meg a helyzetet


az érzelmeim nagyon tompák, ezért sok helyzetben csak nagyon nagoyn későn esnek le dolgok, amiket a normális emberek amugy szempillantás alatt zsigerből megértenek.

2019. máj. 29. 22:32
 6/6 A kérdező kommentje:

sok nővel kavartam szórakozóhelyeken, de mégsem vált ez természetessé.


ez egy folytonos küzdelem csak

2019. máj. 29. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!