Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudok beilleszkedni...

Nem tudok beilleszkedni annyira az emberek közé mert más vagyok szerintetek mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Rövid majdnem, hogy süni hajam van és lány vagyok. A suliba kapok emiatt beszólásokat de nem ez a problémám mert rendszerint ha valaki beszól akkor vissza szólok. Nálam az lenne a gond hogy a baráti körömben én csak a pótlék vagyok. Ösztönzöm magam , hogy igazából nem is kellenek nekem ők mert a csak túl sokat várnának el tőlem ( tudjátok aféle : menjek velük bandázni, beszéljem ki velük azt az osztálytársamat akit igazából kedvelek stb....) Alapból is más vagyok mint a többiek mert mindig csak olvasok vagy sorozatot nézek de tudok ám szociális életet is élni csak számít a társaság .

#barát #kibeszélés #könyvmoly #barátok nélkül könyv függő sorozat függő
2019. máj. 30. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet pont ez a szép benned, hogy másabb vagy: Átérzem sajnos, mert engem is mindig kiközösítettek anno gyerekként (most 22 éves fiatalember vagyok, egyetemen tanulok, rengeteg hobbim van, mostanra se kedvelem a társadalmat, de megbékéltem vele és csak nevetek az egészen)


Csak annyit tudok mondani hogy semmi gond nincs veled emberként, egy pillanatig se vedd komolyan a mások beszólásait, ha látják hogy lepereg rólad akkor egy idő után abba is fogják hagyni: főleg ha mellettük van más, fontosabb időtöltésed is.

Nevess inkább te rajtuk, mert elvégre ők lesznek a “tömeg’’ a végén, de ugyanakkor ne szállj el magadtól, ne ess a ló másik oldalára azzal hogy túlságosan is egyedinek tartod magad: ilyen szempontból viszont nem vagy az, mert 100 emberből mégiscsak van 6-7 ugyanilyen zárkózott, de tehetséges ember

2019. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!