Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy lányt mennyire szabad...

Egy lányt mennyire szabad felpofozni?

Figyelt kérdés
Persze csak ha van rá okom

2019. jún. 4. 15:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ezt nem szeretném boncolgatni. Csak annyit árulok el hogy egy cigány van a dologban. Egy arogáns antiszociális roma nőstény aki nem bír magával
2019. jún. 4. 15:58
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Ràd úszitja a testvireket oszt agyonvernek csak az a gond. Vagy feljelent es azt allitja rasszista vagy. Ezrket szoktak csinalni.
2019. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Ha ember, akkor semennyire. Ha csak egy cigány, ahogy bővebben kifejtetted, akkor amennyire jól esik.
2019. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Akkor csak nyugodtan. De arra legyél felkészülve, hogy majd hozza az egész családot a visszavágóra, szóval jobb ha te is magad köré gyűjtesz néhány verekedni tudó havert.
2019. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Ha férfi vagy nem szabad. Legalábbis szerintem nincs annál gusztustalanabb dolog, bármennyire is megérdemelné a nő.
2019. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Egyszer utaztam a 4/6oson és egy csaj felpofozott egy fiatal srácot, mert a srác leejtette a telefonját, és mikor felvette, véletlen hozzáért a csak ülepéhez, véletlwn volt láttam az egészet, utánna a csaj akkorát kapott, hogy segreült, aztem befosok a töhögéstől 😂
2019. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Én lányként verekedésbe kerültem általános iskolában

c-gányfiúkkal. Ők kezdték, meg kellett magamat védeni. Utána pokollá tették az utolsó pár évemet az iskolában. A tanárok, igazgató mindig félrenéztek, bezzeg, ha pici hülyeségekről volt szó, akkor büntették az osztálytársaimat.

Szerintem inkább kerüld őket, mert fiú esetében még durvábban járhatnak el.

2019. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Igen a töhögéstől fosok be, te állatkert! 😂😂
2019. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Senkit sem szabad felpofozni. Néha muszáj, önvédelemből, ha semmilyen megoldás nincs. Ezt a forgatókönyvet nem tartom valószínűnek egy lány esetén.
2019. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Pofont csak akkor szabad adni, ha már testi épségedre jelentősen veszélyes. Ha félméterről hisztizik úgy, hogy csak lökdös, ordibál, akkor még simán faképnél kell hagyni. Köpés, karmolás esetén viszont már jöhet egy kisebb pofon. Azt meg már nem kell nőnek tekinteni, aki pl. késsel hadonászna előtted (ilyen nem fordult szerencsére elő velem), erre jöhet már óriási pofon is, amitől métereket száll, hetekre nyomot hagy az arcon.
2019. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!