Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy osztályon belüli (szerelme...

Egy osztályon belüli (szerelmes) pár ront, vagy javít az osztályközösségen?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?

2019. jún. 5. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ront.
2019. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Az a viselkedésüktől függ.

Szerintem a valószínűbb az, hogy ront, de rövid távon javíthat is, ami egy stabillá vált kapcsolat (vagy szakítás) esetén átfordulhat közömbösségbe. - Nálunk ez utóbbira volt példa.

2019. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Egy osztálynyi ember nem lehet annyira egymással szoros kapcsolatban álló, összetartó közösség, hogy azon általánosságban számottevően rontson egy pár.
2019. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem semleges.


Egyetértek az előttem íróval, az osztályokban általában csoportok jönnek létre (meg úgy minden közösségben), nincsenek befolyással az egész osztályra.

De ez attól is függ hogyan viselkednek. Nálunk volt egy párocska, elvoltak, nem balhéztak, a többséggel jóban voltak ha közeli baráti viszonyt nem is ápoltak.

De volt két csaj aki éveket töltött azzal, hogy ölik egymást. A köztük lévő hiszti sokkal jobban befolyásolt minden olyan döntést ami az egész osztályra vonatkozott.

2019. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én eddig, amiket láttam sulis éveim alatt: az esetek többségében semleges volt, se nem pozitívum, se nem negatívum. Azokban az esetekben rontott, amikor:

- aztán szakítottak elég csúnyán vagy drámáztak, és kb. rá lett kényszerítve az összes hozzájuk közel álló, hogy foglaljanak állást, és még durvább drámázások mentek emiatt később, ami a többi alapvetően kívülálló osztálytársra is hatással volt (üvöltözés a teremben szünetben, feszült osztálykirándulás stb.)

- ha valakit megbántottak azzal, hogy összejöttek (pl. akik összejöttek, attól kezdve lesz...ják a barátaikat, osztálytársat vagy osztálytárshoz közel álló embert csaltak meg a hivatalos összejövés előtt, több ember hajtott ugyanazért az emberért stb.)

2019. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!