Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Extrovertált, mindig a középpo...

Extrovertált, mindig a középpontban lévő fiú, antiszociális lány kapcsolata működhet? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Igaz már 3 éve együtt vagyunk, de most, hogy már egyikünk sem jár iskolába sokkal jobban kijött, hogy nekem rengeteg barátom van, páromnak viszont nem, de ha együtt megyünk valahova ő nem szólal meg, inkább haza akar menni, főleg ha én valami "gyerekes" dolgot csinálok a haverokkal, amin röhögünk. Nem akarok választani haverok és a párom között, de mégis, lehetséges szerintetek hosszútávon ilyesmi? 21 évesek vagyunk
2019. jún. 5. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem, mivel a lány antiszociális, tehát a társadalmi normákat nem tartja be. Egész biztosan meg is gyűlt a baja a hatóságokkal.
2019. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Nálam is hasonló a helyzet, annyi különbséggel, hogy mi csak barátként találkoztunk, de egyikünk sem volt túl bőbeszédű, ezért tovább nem volt értelme ottmaradnunk.

Ne is válassz közöttük, mindenre van megoldás, csak kompromisszumot kell kötni a barátnőddel.Szerintem nem benned van a hiba, neki kell egy kicsit változtatnia a stílusán, és a hozzáállásán, és inkább együtt nevetni.

Próbáltál már erről beszélni vele?

2019. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem túl sok jó sült ki belőle
2019. jún. 5. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Ugyanez van nalunk, csak nekem a baratom nem erdeklodo... 4 eve tart, hat.. most hogy vege a sulinak nalunk is ugyanigy egyre jobban erzodik ez, es oszinten es szerintem szakitani fogok, nem tudok egesz nap otthon ulni.
2019. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!