Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert van az ha valakivel...

Miert van az ha valakivel beszelnem kellene egyszeruen nemtudok megszolalni?

Figyelt kérdés
ez sokszor igy van hogy valaki kerdez vagy mond nekem valamit, es nemtudok megszolalni. ideges leszek es egy hangot sem tudok kiadni. tegnap a barataimmal egy csoportos hivast csinaltunk, en annyira beszelni akartam volna de 1 szot sem tudtam mondani. ez mitol lehet?
2019. jún. 7. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Önbizalomhiány
2019. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van.
2019. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert ha beszélni "kellene", akkor az egy kényszer, nem olyan tevékenység, amit szívesen csinálsz. Én ezt úgy oldom meg, hogy csak azokkal és csak akkor állok le beszélgetni, akivel van kedvem, és amikor van kedvem. Csak azért nem kell erőszakkal ellenszenves emberekkel diskurálni, mert a Mari néni azt várja el tőled.
2019. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

épp ez az, hogy tegnap este beszéltük a barátommal, hogy felhiv és beszélünk. fel is hivott.. nem 1x. mindig felvettem de 1 árva szot sem tudtam mondani, egyszerüen nem jött ki egy szo sem, pedig beszélni akartam én is vele. ö sokáig türelmes volt.. és azt mondta semmi baj.. de tudom hogy nagyon megbántottam ezzel. . és nem értem hogy miért nem tudtam egy szot sem mondani..

az eddigi válaszokat köszönöm, ment a zöld kéz mindenkinek

2019. jún. 8. 04:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!