Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan felejtsem el azt a...

Hogyan felejtsem el azt a srácot, akit szeretek? (bunkók kíméljenek)

Figyelt kérdés

Rövidre fogva a szituációt, van egy srác az osztályban, akit nagyon kedvelek, évek óta. Sajnos ő nem érez így irántam, sosem érzett (legalább is nem mutatta ki). Amolyan barát vagyok a számára. De már elegem van abból, hogy folyamatosan friendzone-ba tesz, mégis el kell, hogy fogadjam. Éppen ezért szeretném Őt elfelejteni, úgy úgyhiszem minden könnyebb lesz.

Valami tanács erre, esetleg?

És lehetne, hogy nem ilyen fiatal vagy, azt sem tudod mi az a szerelem, meg menj tanulj, segíts anyádnak szintű drágaságos megjegyzések távolodjanak el a kérdéstől?

A normális, értékelhető, érdembeni válaszokat előre is köszönöm.

17/L



2019. jún. 8. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem fogadnám el úgy a helyzetet, hogy meg sem próbáltam kideríteni, van -e esélyem. Beszélj vele, hívd el valahová, akkor kiderül hogy mi is a helyzet.
2019. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen barátom gimiben... Teljesen friendzone volt a felállás. Aztán egyszer amikor berúgtunk, kiderült, hogy hulla szerelmes.(Az már más tészta, hogy én tényleg nem akartam tőle semmit.)


Szerintem egy próbát megér, hogyha elmentek egy partira vagy szimplán inni. (A parti jobb.) Aztán ott kiderülhet a dolog. Ilyen közegben úgy is oldottabb az ember.


N/26

2019. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!