Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

Hogyan felejtsem el azt a srácot, akit szeretek? (bunkók kíméljenek)

Rövidre fogva a szituációt, van egy srác az osztályban, akit nagyon kedvelek, évek óta. Sajnos ő nem érez így irántam, sosem érzett (legalább is nem mutatta ki). Amolyan barát vagyok a számára. De már elegem van abból, hogy folyamatosan friendzone-ba tesz, mégis el kell, hogy fogadjam. Éppen ezért szeretném Őt elfelejteni, úgy úgyhiszem minden könnyebb lesz.

Valami tanács erre, esetleg?

És lehetne, hogy nem ilyen fiatal vagy, azt sem tudod mi az a szerelem, meg menj tanulj, segíts anyádnak szintű drágaságos megjegyzések távolodjanak el a kérdéstől?

A normális, értékelhető, érdembeni válaszokat előre is köszönöm.

17/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, felejtés

jún. 8. 16:53  Privát üzenet  

A válaszok
Én biztosan nem fogadnám el úgy a helyzetet, hogy meg sem próbáltam kideríteni, van -e esélyem. Beszélj vele, hívd el valahová, akkor kiderül hogy mi is a helyzet.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 8. 17:06 Privát üzenet

Nekem is volt egy ilyen barátom gimiben... Teljesen friendzone volt a felállás. Aztán egyszer amikor berúgtunk, kiderült, hogy hulla szerelmes.(Az már más tészta, hogy én tényleg nem akartam tőle semmit.)

Szerintem egy próbát megér, hogyha elmentek egy partira vagy szimplán inni. (A parti jobb.) Aztán ott kiderülhet a dolog. Ilyen közegben úgy is oldottabb az ember.

N/26

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 8. 18:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megbántottak de elég rendesen hogy felejtsem el?
Nem csitulnak bennem a vagyak akarhogyan is megprobaltam mindigis lenyugtatni magamat az almaimat a vagyakozasaimat hogyan felejtsem el!?
Ha egy beszélgetés közbe ez megy egy lánnyal Ő : de csak mint barát Én : 1enlőre vagy teljesen barát Ő : 1enlőre Most ezt h kell érteni? Hülyék kíméljenek
Szerintetek, hogy felejtsem el őket végleg?
Egyszerűen nem tudok úgy viselkedni ahogy akarok, mert folyton azzal foglalkozok, hogy mit szólnak hozzá mások! Hogyan felejtsem ezt el?
Hogy felejtsem el, hogyha suliban az alsótagozatba csúfoltak, meg kiközösítettek? Most már 6. -as vagyok. De még mindíg "gyötör"-nek az emlékek és társaságokba is elég csendes vagyok emiatt.

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!