Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan pasiról, aki egy randin az étteremben az asztalnál evés közben hangosan elszellenti magát?

Figyelt kérdés
2019. jún. 9. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Hát megesik. Előre nem tudom, hogy milyen lesz. Halknak, kicsinek indul aztán mégse az. Most mit csináljak na? Nem opció, hogy mindig kirohangálok a mosdóba fingani
2019. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
őszinte ember :D
2019. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Legalább túl vagytok rajta... nem kell görcsölni egymás előtt, te is elengedheted magad a következőn. Ez egy természetes folyamat, csak sokan tabuként kezelik...
2019. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Én egyszer lefingottam egy csajt,és imádtam a reakcióit
2019. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Egy étteremben azért ne. Nyílt terepen próbáljunk meg kultúr emberek maradni.


Otthon viszont kösse fel a gatyáját, ha nyerni akar ellenem. XD

2019. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Okés, hogy természetes folyamat, de szarni se az asztal közepére szoktunk, pedig az is ugyanolyan természetes folyamat.....

Ezért találták ki többek között a wc-t..

Azt gondolnám, hogy gusztustalan és szerintem ott is hagynám. Aki egy étteremben, idegenek előtt ennyire igénytelen, az ennél csak rosszabb lehet otthon.

Kivéve persze, ha mondjuk véletlenül csúszott ki, mert valamiért lehajolt vagy valami...Akkor kicsit kínosnak gondolnám, de szemet tudnék hunyni felette. Az előző bekezdést inkább az első válaszoló félékre értettem, akik még meg is kérdezik, hogy hát mit csináljanak, ha egyszer finganiuk kell és még véletlenül se jut eszükbe mondjuk arrébb vonulni...

2019. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Legalább letesztelte, hogy hatékony a szilvalekvár, vagy nem kellene uborkát összeenni tejföllel.
2019. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván egy pillanatra meglepődnék, mint minden ember ilyenkor, de amúgy nem érdekelne.
2019. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!