Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Balaton Sound egyedül?

Balaton Sound egyedül?

Figyelt kérdés

Sajnos idén pont úgy alakult hogy egész nyáron egyedül maradok mivel minden ismerős/barát máshova megy nyaralni.

Gondoltam elmegyek egyedül a Soundra viszont nem tudom hogy egyedül mennyire lenne jó buli.

Nem vagyok az részegedésig piálós típus,inkább csak a zenét,magát a party hangulatot élvezném az egész napos ivás helyett.

Ha valakinek van tapasztalata hogy milyen egyedül Soundra menni,megvan e a feelingje,érdemes-e egyedül menni akkor a segítségeket szívesen várom.



2019. jún. 10. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én abban az esetben mennék ha olyan előadók lépnének fel, akik megmozgatnak, ha nincs ilyen, mehetnék harmad magammal is ital nélkül szenvedéssé válna, arról nem beszélve hogy akiket ott megismer az ember azok az átmeneti összezártság által kialakult ismeretségek, amiket később nem igazán lehet már megtartani, köszönhetően a távolságoknak pl.
2019. jún. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

3 napon vannak olyan előadók akik miatt mennék,de szerintem egyedül nem túl feelinges,viszont qz előadók miatt megérnè. :D


Ha valakihez tudnék esetleg társulni az írjon privátot. :)

2019. jún. 10. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!