Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most le k*rvázott engem?

Most le k*rvázott engem?

Figyelt kérdés
Álltunk a kasszánál fizetés után mentunk volna mikor meghallottuk h mögöttünk egy öreg néni kb 60-70-80 éves lehetett,motyog valamit,én szoknyában voltam ami majdnem térdig ért, és a nénire néztünk hatra baratommal és annyit hallottunk h “szuzhartya” vagyis ezt közösen,de én meg vmi olyasmit is hallottam h “diplomához nem adnak szuzhartyat” vagy vmi D betűs szot. Aztán kimentünk a boltból és o is kijött de aztán már rank se nézett. Ez most mi lehetett?
2019. jún. 12. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha még te se hallottad normálisan, mit mondott, mi honnan a lóf4szból tudjuk, hogy értette?....
2019. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Életed legnagyobb gondja legyen, hogy egy idegen mit motyogott a boltban. Ha ilyenek ennyire foglalkoztatnak, nagy gondok lehetnek az önbecsüléseddel.
2019. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen mindegy mit mondott a vénasszony, nem kell foglalkoznod vele, ki ő neked? Senki.
2019. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
nyilván nem esik jól, de normális ember nem mond ilyeneket, úgyhogy ne húzd fel magad zizzenteken.
2019. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Biztos rohadtul irritáltad.
2019. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

"én meg vmi olyasmit is hallottam h “diplomához nem adnak szuzhartyat” vagy vmi D betűs szot"


Tehát egy komplett 4 szavas mondatot hallottál,

avagy csupán egyetlen D betűs szót??

De ugye az is lehet, hogy csak hallucináltál?!


Miközben szegény mamóka csak a nyugdíjából számolgatta ki a fizetnivalót, te meg a szájába adsz egy olyan mondatot amit nem is hallottál?!

Talán kezdjél holnap a fülészeten.

2019. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hat ha tenyleg ezt mondta akkor konkrétan le hulye k/vazott. De ne torodj vele. Sok a zizis a világban.
2019. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja felreolvastam

Nem azt mondta veletlen h szuzhartyaert nem adnak diplopát?

Ez egy regimodi sertes

Elozo voltam

2019. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hat a diploma és a szuzhartya szó benne volt. Kedves utolsó és mit jelent a sertes? Az zavarta h valaki meg fiatal és járhat szoknyában? Ami mellesleg nem bolt rövid p*csaszoknya
2019. jún. 13. 14:05
 10/11 A kérdező kommentje:
*volt
2019. jún. 13. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!