Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti szoktatok egyedül menni...

Ti szoktatok egyedül menni programokra ha közel van?

Figyelt kérdés

Pesti vagyok, amúgy is van sok program de soha eddig még nem mentem egyedül így sehova. És nem azért mert olyan híres lennék, hogy mindig van velem valaki, pont ellenkezőleg soha nincs senki aki hasonlóan kimozdulhatnéka van és nem sajnálja egy élményért fizetni vagy effektív pénzt költeni (mert a barátaimnak itt már gondot okoz és nem jönnek) de nekem meg van kedvem és itt a nyár, nem akarok egész végig itt megrohadni (btw dolgozom szóval otthon és melóhelyen kívül, semmi mást nem csinálva)

Szóval most hétvégén pár hévmegállóra van egy jó fesztivál és gondolkodtam lenézek de nem fura? (ne kövezettek meg, mondom nekem ez új) Mindig mindenki együtt megy általában ilyen fesztiválra, legalábbis amikor voltam barátokkal senkit nem láttam egyedül. Ilyenkor mit lehet csinálni vagy mi a normális? Lesz koncert meg pár program.

Ti mentetek már így egyedül valami programra? Tippek vagy valami tanács? :D

Köszi, hogy végigolvastad! :)

19/F



2019. jún. 13. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam. Nincs ebben semmi különös vagy fura.
2019. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meglehet, számomra kellemetlen (nem tudom miért) de kicsit vigasztal ezek szerint vannak hasonló emberek. Mit szoktál csinálni vagy egyedül hogyan bulizol? Nincs kivel beszélgetni, nincs társaság
2019. jún. 13. 15:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor is, ha messze van :) Nem egyszer utaztam már egyedül koncertre másik országba, mentem egyedül fesztiválra vagy csak pár napra várost nézni. Közeli programokra is szívesen megyek egyedül. Szinte mindig lehetne társaságom, de sokszor egyedül sokkal jobban élvezem az ilyesmit.
2019. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer mentem el egyedül, mert épp nem volt senki, akivel elmehettem volna, de ugyanolyan érzékeny típus vagyok, mint ahogy te leírtad, mert csak azt láttam magam körül, hogy mindenki van valakivel, csak én vagyok egyedül. Van akit nagyon nem zavar, van, akit igen. Én nem éreztem jól magam. Pont emiatt, amit leírtál te is.
2019. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hűha, azért megvan a kontraszt a két tábor között :D Van akinek ez alap és mindig vannak akik meg nem mert kínos.

Én is így vagyok sajnos, hogy unalmas és kicsit kínos helyzet nincs kivel dumálni, mit csinálni szóval nem tudom. Mindenképp le akarok menni mert szeretem magamat a komfort zónámon kívüli helyzetekbe rakni csak nem tudom, valami tanács kéne ilyenkor mi tévő legyek? Hogyan vagy mit lehet csinálni?

Mert ezt le akarom győzni és nem akarok másoktól függni, hogy ide megyek mert jön x meg y ide nem mert egyedül vagyok. Ha menni akarok akkor menni is fogok (mint most) csak kattos vagyok és az agyam ellenkezik :D

2019. jún. 13. 15:45
 6/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Én ha koncertre megyek, akkor a zene miatt megyek, nem pedig azért, hogy beszélgessek.. Szóval nem igazán oszt vagy szoroz, hogy van-e társaságom. Ha barátokkal megyek és koncert közben nekiállnak beszélgetni, akkor amőgy is ott szoktam hagyni őket aztán koncert után megkeressük egymást, amíg hallgatom a zenekart addig ne zavarjon senki :D

Egyébként szinte mindig akad pár random ember vagy egy-egytársaság, akikkel szoktam beszélgetni eseményeken. Spontán indulnak ezek a beszélgetések, sorban álláskor, egymás mellett a pultnál, stb stb. Tök jó haveri kapcsolatokat szedtem össze már így. Volt olyan is, hogy egy barátnőmmel mentem fesztiválra, de a este/reggel a sátoron kívül nem is találkoztunk, mert tök más koncerteket néztünk és szinte végig a sátorszomszédokkal lógtam, a barátnőm is talált társaságot a 3 napra az egyik koncerten. Utazni pedig imádok egyedül, nem kell senkihez igazodni, mehetek a saját tempómban, viszek ilyenkor egy jó könyvet, ha pedig nagyon társaságra vágynék akkor elkezdek valakivel beszélgetni (egy másik egyedül utazóval) vagy keresek szimpatikus helyieket Couchsurfingen, akikkel elmehetek egyet sétálni.

A kutya se fogja nézni egyébként, hogy van-e veled valaki, egyáltalán nem ciki, csak az első pár alkalom lesz furcsa szerintem, utána belejössz. Nem kell máshogy viselkedned, mint általában. Egyébként se szabad hagyni, hogy mások véleménye befolyásolja az életminőséged :)

2019. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De akkor akik itt panaszkodtok, hogy egyedül vagytok, mehetnétek együtt is.
2019. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A 6. nak köszönöm ezt a terjedelmes választ, igazán megnyugtatott és most egy kicsit másképpen látom a dolgokat. Igazán motiváló és kedves :) Köszönöm szépen tőled :D

Az is megoldás lenne 7. csak nem mindenki lakik egy helyen és vagy érdeklődik ugyan azok iránt

2019. jún. 13. 18:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze. Kb 2 perc alatt találok magamnak társaságot. De aki nem ennyire extrovertált, mint én, annak szerintem ez nehezebb.
2019. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!