Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudja elfogadni a...

Miért nem tudja elfogadni a magyar társadalom, ha nem akarok gyereket vállalni és párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 14. 15:23
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

#1

Az mit jelent és mi köze hozzá másoknak?

2019. jún. 14. 15:27
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
senkit nem érdekel
2019. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
4%
Alapvetően egyikkel sincs probléma, legalábbis szerény véleményem szerint. Viszont egy életet leélni egyedül, úgy, hogy nincs melletted senki, nincs támaszod, nincs kitől segítséget kérni szerintem nem lenne a legkellemesebb... Mondom ezt úgy, hogy egy nagyon gátlásos, visszahúzódó, aszociális személy vagyok, baromi gyenge kommunikációs képességekkel. Ráadásul sokszor úgy gondolom, hogy nem lenne olyan ember, akit 1-2 óránál tovább el tudnék viselni magam körül. Ettől függetlenül bízom a szerencsémben, hogy egyszer majd meglelem a lelki társamat, akivel minden perc hatalmas öröm lesz. Gyereket amúgy én sem akarok.
2019. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Jelenleg sincs elég szabadidőm, rengeteg dolgot tudnék még csinálni így is. Ha lenne egy párkapcsolatom, akkor még ennyi sem férne bele, ha pedig gyerek is, akkor végleg befellegzene mindennek.
2019. jún. 14. 15:32
 5/26 anonim ***** válasza:
58%

Én elfogadom.


Üdv: Egy magyar nábob.

2019. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Mert az emberek többsége szeret belepofázni mások dolgába. Sokan azt hiszik, hogy az élet egyetlen értelme az, hogy gyereket vállalj. Nekem az a kedvencem, amikor azzal jönnek, hogy majd ha egyedül maradsz idős korodban meg fogod bánni, és vicces, mert ez annyira önző felfogás. Én nagyon szerettem volna gyereket, de már nem. Elfogadom, ha valaki nem ért ezzel egyet, egészen addig a pontig amíg nem ítélkezik miatta. Szerintem ne foglalkozz vele, nálad jobban senki nem tudja, hogy mi az oka, hogy nem szeretnél, senkinek nincs ehhez semmi köze. Neked így jó, és ez a fontos.
2019. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

#7

Én is tökéletesen így vagyok, köszi szépen. Pár éve még én is akartam, de aztán kinyílt a szemem.

2019. jún. 14. 15:37
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
Azért nem tudja elfogadni,mivel irigyek arra hogy nem felelsz meg az elvárásoknak,és kevesebb problémád lesz az életben. Beléjük van programozva a szaporodás,te pedig ellentmondassz ennek. Úgy élnek,ahogyan megszokott. Szaporodnak,mint az állatok. Még csoda,hogy nem kötelező.
2019. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem mindenki leszarja. És most nem bántásból, de tényleg kit érdekel?
2019. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
Senkit se érdekel. Akit meg érdekel, annak meg semmi köze hozzállya.
2019. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!